Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama Alanı

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama Alanı

 

“Cloud Storage” dilimize bulut depolama alanı olarak tercüme edilen ve özetle ile internette kullanıcı adınıza özel depolama alanı sunar.

Çoğu 2 GB yada 5 GB ‘a kadar ücretsiz olan daha fazla depolama alanı için yıllık ,aylık ödeme yapmanız gereken bir hizmettir.

En çok bilinenler ; Dropbox,Skydrive,Google Drive .

Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama alanı sunan Mega’dır.

Bu hizmetten faydalanmak için yapmanız gereken bu hizmeti sunan programın üyesi olmak. Üye olmak için de  ad-soyad ve geçerli bir e-mail adresinizin olması yeterlidir. Siz bu detayları verdikten sonra e-postanıza onaylamanız gereken bir link gelir. Bu linki tıkladıktan sonra hesabınız aktif hale gelir. Şimdilik Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonalar ve tabletler kullanabilmektedir. Hizmeti sunan Dotcom firması uygulamanın iOS kullanan Apple ürünlerine de geleceğini bildirmiştir.

 

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda da bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Uygulama açıklamasının içindeki linkten yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama
Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama

 

Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama
Ücretsiz 50 GB Bulut Depolama

 

 

Uygulama Açıklaması alıntıdır.

Açıklama

MEGA size 50 GB ücretsiz güvenli disk alanı sağlayan, yeni güvenli bulut depolama servisidir.MEGA’ya yüklediğiniz her şey tamamen şifrelenir ve şifreleme anahtarını servis sağlayıcı olan MEGA dahi bilemez, dosyalarınızı göremez.MEGA’ya üye olup hesap açmak ve detaylı bilgi edinmek için https://mega.io Android için MEGA uygulaması MEGA için Android arayüzüdür. Bu uygulama ile dosyalarınıza gözatabilir, yükleme, indirme, arama ve daha fazlasına erişebilirsiniz.Mevcut özellikler şunları içerir:

  • MEGA disk hesabınızdaki dosyalara gözatma
  • Android cihazınızdan hızlı yükleme ve indirme
  • Kamera Eşitleme, fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak MEGA’ya yükler
  • MEGA hesabınızdaki dosyalarda arama yapma
  • MEGA bağlantıları paylaşma ve indirme
  • Dosya silme
  • Dosya yeniden adlandırma
  • Dosya taşıma
  • Klasör yaratma

iCloud’dan Google Photos’a Kopyala

Eski Bilgisayar için Hangi Linux ?

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.