Nothing Phone 2a Mart 5 de tanıtılıyor.

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Nothing Phone 2a Fiyat/Performans ürünü olacak.
Tasarım ve malzeme kalitesi ile Stock Android (saf Android) kullanan akıllı telefondur.
Fonksiyonel olduğu kadar da cüzdan dostu olması tabii kı cabasıdır. Güncellenebilir bir Android işletime sistemine sahip olması tabii önemlidir. Güncelleme almaması demek cihazınızın hızlıca eskimesi demektir bunu unutmayın. Diğer taraftan güvenlik anlamında da zaafları olan bir cihazı kimse kullanmak istemez. Hepimiz mobil bankacılık hatta ödemeler için bile telefonunumuzu uzun zamandır kullanıyoruz.

Nothing Phone 2a - Tayfunca Technology
Nothing Phone 2a – Tayfunca Technology

En Yeni ve En Uygun Fiyatlı Nothing Phone2a

Hiçbir Telefon NothingPhone2a kesinlikle kalıplara sığmayan,standartlara uymayan bir cihaz.
Aslında şirketin üçüncü telefonu olmasına rağmen, amiral gemisi Phone (1) ve Phone’dan (2) tamamen farklı bir demografiyi hedefliyor. Muhtemelen önceki telefonlardan topladığınız gibi “2a” biti, bütçe odağını ima ediyor. Son yıllarda bu çoğunlukla, fiyatı düşürmek için hangi amiral gemisi özelliklerinden fedakarlık edilebileceğine ve aynı zamanda premium hissine mümkün olduğunca yakın tutulabileceğine karar verme oyunuydu.

Çeşitli tanıtımların ve boy,boy görselin yayınlanmasının ardından Nothing Phone (2a) nihayet MWC 2024’te gün ışığına çıktı. Barcelona Mobil Tüketici fuarında da ön tanıtımı yapılan ürünün resmi lansmanı 5 Mart 2024 de olacak. Merak edenler canlı canlı takip etmek isterse linki tıklayınız.

 

Tek bildiğim hiçbir şey (Nothing markasına atıfen) bilmediğimdir.

Platon’un Sokrates hakkındaki açıklamasını başka kelimelerle ifade eden Ivy Operasyonu’ndan alıntı yapacak olursak, “tek bildiğim, Hiçbir Şey bilmediğimdir.” Şu anda ayrıntılar çok az.
Bununla birlikte, tasarım bize ürün hakkında oldukça fazla bilgi veriyor.
Yeni başlayanlar için, Hiçbir Şey şaşırtıcı olmayan bir şekilde serinin geri kalanının şeffaf estetiğinin bir kısmını korumadı.
Işıklı glifler de geri döndü; ancak diğer modellere göre çok daha az yüzey alanı kaplıyorlar ve üstte üçlü bantla sınırlı kalıyorlar.

Nothing Phone 2a hedef kitlesi Öğrenciler

Bir önceki modelleri 2 ana kameralı olurken bütçe için mi hala 2 kamera tercihi bilinmez ama arka kapakta yer alan led disco gösterisi devam edecek o kesin. Canlı kıpır kıpır ve farklı olmak isteyenlerin tercihi olacağı kesin. Hedef kitlesi öğrenciler gibi dursa da bütçe dostu olması sebebi ile 2nci telefon taşıması gerekenleri de tercihi olacağını tahmin şahsen de tahmin ediyorum.

Nothing Phone 2a Fiyatı Nedir?

Henüz cihaz ile ilgili bilgi yok iken fiyatını da tahmin etmek oldukça güç. 1nci ve 2nci model fiyatlarının ortalaması bir rakam olması çok muhtemel gözülüyor.
Nothing Phone Türkiye resmi distribütörü Evonefone sayfasından da fiyatını takip edebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi 5 Drone Önerisi

One Plus 5 Çin fabrikasından özel görüntüler

One Plus 5 Kurşun Gri

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.