One Plus 5 Çin fabrikasından özel görüntüler

Bu yazı şimdiye kadar 2276kez okundu!

One Plus 5 Çin fabrikasından özel görüntüler | Tayfunca Teknoloji

One Plus (1+) 5 ‘in üreticileri ile yapılan kısa bir röportaj ve üretildiği fabrikadan görüntüler içeren videoyu Verge ‘in ekibi yayınlamıştır. Video da bahsedildiği gibi şuan elimizde tuttuğumuz hatta bu yazıyı okuduğunuz telefon , en çok bilinen 2 marka ait olabilir. iPhone ve Samsung. Ancak bu lider üreticiler dışında da akıllı telefon pazarında çeşitli rol sahipleri de var. Bunlarda birisi de Schenzen ‘de merkezi ve fabrikası olan One Plus ‘dır.

One Plus , Saf Android işletim sistemi kullanan ve güçlü bir akıllı telefon markasıdır. Uzun süreli batarya kullanım süresi ve başarılı teknik özellikleri ile kısa sürede Amerika dahil bir çok kullanıcını ilgisini çekmiştir.

[adsenseyu2]

One Plus 5 tüm yeni özellikleri 20 Haziran 2017 ‘de tanıtılacaktır.

One Plus 5 hakkında sızan son bilgiler ;

OnePlus 5, Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisini kullanıyor. Farklı versiyonlarla satışa çıkacak telefon 6 veya 8 GB RAM ve 64 veya 128 GB depolama alanı ile satın alınabilecek. 1080p çözünürlükte 5.5 inç ekrana sahip telefonun batarya kapasitesi 3300 mAh. Özelikle kameraları ile dikkat çeken telefonun arkasında 20 + 16 megapiksel çift kamera yer alıyor.

Son olarak gelen bilgilere göre OnePlus yeni amiral gemisini 479 dolara satışa çıkarmayı planlıyor. Ancak RAM ve depolama alanı kapasitesine göre fiyatlar değişecek.

[adsenseyu1]

[adsenseyu3][adsenseyu4][adsenseyu5]

 

Bu yazı şimdiye kadar 2276kez okundu!

Henüz Puan YOK

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.