WhatsApp Yenilikleri Geliyor

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

WhatsApp Yenilikleri Geliyor

 

WhatsApp ‘ın yeni güncellemesi ile gelecek yenilikler hem dikkat çekici hem de düşündürücü.

WhatsApp Yenilikleri geliyor ,bunlar ne olabilir ?

  1. “Dark mode” yani koyu mod sonunda WhatsApp ‘a de gelecek. WhatsApp ‘ın dark mod kullanmasının en büyük avantajı göz sağlığımız ve batarya tasarrufudur. Malum çok ışık ,çok enerji.
  2. Reklam yayını , WhatsApp ‘ın sahibi Facebook biliyorsunuz. Dolayısıyla facebook satın aldığından beri gelir kaynağına dönüştürme projeleri zaten en başından beri mevcuttu. Önce WhatsApp ‘da reklam yayını kamu oyu nabzını ölçmek için bir ortaya atıldı. Tepki gelince de tabii ki proje askıya alındı. Ancak görünen o ki tam da askıya alınmamış. Dolaşan bilgilere göre Statu (durum) bölümde reklam yayını olacakmış. O alan çok büyük olmadığı için kimseyi rahatsız etmez diye düşünüyorlar sanırım. Eee şimdi bedava kullanılan bir uygulama değil mi ? :))
  3. Alışveriş ,  WhatsApp da aynı instagram’da olduğu gibi satın alma opsiyonu da yer alacak gibi duruyor. Yani whatsApp üzerinden ürün hakkında bilgi gönderildiğinde satın alınma opsiyonu da sunulacak. ” Satın Al” göreceğimiz başka bir platform daha geliyor demek oluyor. WhatsApp için de bir mağaza olmaz umarım. WhatsApp Store mesela :)) Yazdık ya Mark abinin kucağına giderse kesin gelir.
  4. Hayalet mesajlar , bu yeniliğin ismi ne olur bilmem ama bana göre ghost messages yani hayalet mesajlar olabilir. Aynı görevimiz tehlike filmlerinde olduğu gibi mesaj okunduktan sonra kendini imha edecektir. Kendi kendine ortadan kaybolan mesajlar da yolda…
  5. WhatsApp dahili tarayıcı, uygulamayı terk etmeden , gelen linki açtığınızda gezinebilmenizi sağlayacak bir yenilik olacak. Yani WhatsApp ‘dan gelen bir linki chrome ,safari,edge yada diğer mobil internet tarayıcıları açmadan uygulama içinde gösterecek. Bu da uygulama içinde kalma süresini dolayısıyla reklam mecrası olma potansiyeli yükseltiyor.
  6. Boomerang etkisi , WhatsApp ‘a boomerang da geliyor desek ? İlginizi ne kadar çeker ? Foto’larınızı artık boomerang ile hem hikayenize hem de mesaj olarak gönderebileceksiniz desek ? Yine mi gol değil ? Eee Instagram , snapchat, derken uygulama yenilikler böyle geliyor.
WhatsApp Yenilikleri geliyor
WhatsApp Yenilikleri Geliyor – Görsel CNN.com

 

WhatsApp da Mavi tikler Nasıl iptal edilir (okundu bilgisi) ?

Starbucks Giftcard Sahte WhatsApp mesajı

WhatsApp Yenilikleri

 

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.