Türkiye ‘nin ilk Blogger Kulubü kuruluyor.

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BloggerClubTurkey-377x386

Blog yazmak giderek yaygınlaşıyor. Bireysel olarak çeşitli platformlara altında blog yazanlar, kendi alan adını alıp blogunu bağımsız olarak yazanlar şeklinde ikiye ayırabiliriz.

Blog Nedir , Türleri nelerdir ? 

En yaygın karşılaşabileceğiniz blog türleri ;

  • Gezi Blog -ları
  • Yemek Blog -ları
  • Teknoloji Blog -ları
  • Fotoğraf Blog -ları…

Takip ettiğiniz ,okumaktan zevk aldığınız bloglar da muhakkak vardır. Ancak o kadar çok keşfedilmemiş başarılı blog var ki , hem keşfetmek zaman alıyor hem de hangi birine ulaşıyım diyor olabilirsiniz. İşte bu noktada bütün blogları türlerine göre indexleyip istediğiniz alan ile ilgili uzman / amatör tüm bloglara ulaşabileceğiniz Türkiye ‘nin ilk Blogger Kulübü kuruluyor.

Bloggerclubturkey.com

Üye olan Bloggerlarını yeni takipçileri ile buluşturucak, kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamak amacı ile uzmanlarla buluşmasına imkan sağlayacak bir platform olmayı amaçlıyor.

Yeni Blogger -sınız ve ne,nasıl yapmalıyım gibi bir çok sorularınızı yöneltip cevap alabileceğiniz bir platform olacak. Aynı zamanda dahili Forum da olacak.

Üye olacak SEO,SEM uzmanları, Web dizaynerlar, grafikerler, hosting firmaları, sosyal medya, e-marketing danışmanları ile buluşabileceğiniz bir platform olacaktır.

Blogger ‘lar her zaman hobi için yazmazlar, aynı zamanda blog ları ile gelir de elde edebilirler. Bir çok kurum ve kuruluş blog yazarları aramaktadır. Blogger Club Turkey ‘e üye olan blogger ‘lar bu kurum ve kuruluşlar tarafından keşfedilmeye de açık olacaklardır.

[adsenseyu1]

Tüm uzman ve amatörler Türkiye’nin ilk Blogger Kulübüwww.bloggerclubturkey.com ‘a davetlidir.

Yapım aşamasında olan platform için çalışmalar devam etmektedir.

Facebook sayfasından takip edebilirsiniz. Üye olmak için formu kullanmanız gerekmektedir.

Haydii Blogger ‘lar iyi bloglar bol şanslar…. Takipçiniz bol olsun ! 

[adsenseyu4]

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.