Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 28 Ortalama: 4.8]

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?
Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ? Sorusu ihtiyaç duyulduğunda akla gelen bir sorudur.

Akıllı telefonların yüksek mp ‘li görüntü çözünürlükleri ile studio çekimlerine oldukça yakın kalitede vesikalık kendi kendinize çekebilirsiniz. Kendi kendinize derken birisine ihtiyacınız var. Çünkü tüm cihazlar (son çıkanlar hariç) arka kamera daha yüksek çözünürlüklü çekme özelliğine sahip. Bu yüzden de arka planınız ister kendiniz sonradan yapın isterseniz beyaz duvar yada perde de vesikalık çekinin.

 

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

iPhone ‘larda “Portre” özelliğini kullanıp Photoshop gibi resim düzenleme yazılımları ile başarılı bir vesikalık haline getirebilirsiniz.

 

Yada özellikle telefon ile vesikalık için uygulama magazasından uygulama indirebilirsiniz. Denediğim ve beğendiğim uygulama ; ID Passport Photo Maker ( Android ve iPhone için uygulaması mevcut.) Yada ID Studio Photo ID uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Uygulamanın içerisinde bulunan fotoğraf ayarları ile ehliyetkimlikpasaport için vesikalık fotoğraf ölçülerini size otomatik olarak sunuyor ve siz sadece kendi evinizin rahatlığında vesikalık fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Çekmiş olduğunuz vesikalık fotoğrafı ise istediğiniz bir yazıcıdan anında çıkartabiliyorsunuz. Artık fotoğrafçıya gitmeden ve uzun süre beklemeden ID Studio Phone ID ile evinizde kendi vesikalık fotoğrafınızı kendiniz çekin.

 

ID Passport Photo Maker – Android -yüklemek için tıklayınız.

 

ID Passport Photo Maker – iOS (iPhone) – yüklemek için tıklayınız.

 

Telefon ile vesikalık için yapay zeka destekli uygulama

cutoutpro web tabanli yazılım ile sadece normal çekilmiş fotografinizi da arka planı beyaz olarak ayarlayabilir ve vesikalık haline getirebilirsiniz.

CutoutPro linki

Kişisel kullanım için ücretsiz 5 işlem yapmanıza izin vermektedir.

Fotoğraf Hareketlendirme için YZ

Çalınan yada kayıp olan fotoğraf makinasını bulma yöntemi

Win10 Fotoğrafları Nasıl Hızlı Açar ?

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 28 Ortalama: 4.8]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.