Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

Bu yazı şimdiye kadar 8560kez okundu!

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?
Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ? Sorusu ihtiyaç duyulduğunda akla gelen bir sorudur.

Akıllı telefonların yüksek mp ‘li görüntü çözünürlükleri ile studio çekimlerine oldukça yakın kalitede vesikalık kendi kendinize çekebilirsiniz. Kendi kendinize derken birisine ihtiyacınız var. Çünkü tüm cihazlar (son çıkanlar hariç) arka kamera daha yüksek çözünürlüklü çekme özelliğine sahip. Bu yüzden de arka planınız ister kendiniz sonradan yapın isterseniz beyaz duvar yada perde de vesikalık çekinin.

Telefon ile Vesikalık Nasıl Çekilir ?

iPhone ‘larda “Portre” özelliğini kullanıp Photoshop gibi resim düzenleme yazılımları ile başarılı bir vesikalık haline getirebilirsiniz.

Evden Çalışacağınız İşinizi Kurmayı ve Başarılı Olmayı öğrenin. Kurslar şimdi yalnızca 29,99 TL'den başlayan fiyatlarla!

Yada özellikle telefon ile vesikalık için uygulama magazasından uygulama indirebilirsiniz. Denediğim ve beğendiğim uygulama ; ID Passport Photo Maker ( Android ve iPhone için uygulaması mevcut.) Yada ID Studio Photo ID uygulamasını kullanabilirsiniz.

.ads in wordpress

Uygulamanın içerisinde bulunan fotoğraf ayarları ile ehliyetkimlikpasaport için vesikalık fotoğraf ölçülerini size otomatik olarak sunuyor ve siz sadece kendi evinizin rahatlığında vesikalık fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Çekmiş olduğunuz vesikalık fotoğrafı ise istediğiniz bir yazıcıdan anında çıkartabiliyorsunuz. Artık fotoğrafçıya gitmeden ve uzun süre beklemeden ID Studio Phone ID ile evinizde kendi vesikalık fotoğrafınızı kendiniz çekin.

ID Passport Photo Maker – Android -yüklemek için tıklayınız.

ID Passport Photo Maker – iOS (iPhone) – yüklemek için tıklayınız.

.ads in wordpress Evden Çalışacağınız İşinizi Kurmayı ve Başarılı Olmayı öğrenin. Kurslar şimdi yalnızca 29,99 TL'den başlayan fiyatlarla!

Bu yazı şimdiye kadar 8560kez okundu!

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.