Playstation 5 Tanıtım tarihi belli oldu.

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Playstation 5 Tanıtım tarihi belli oldu.

PS5 ile ilgili beklenilen haber sonunda geldi. Playstation 5 uzun süre beklettikten sonra nihayet dijital lansman ile tanıtılacak. Açıkçası dijital lansman pek zevkli olmuyor ancak malum nedenlerden dolayı olması gereken şimdilik bu. Yeni dünya düzeni adı altında umalım da bu şekilde devam etmek zorunda kalmasın.

PS5 Tanıtım tarihi belli oldu.
PS5 Tanıtım tarihi belli oldu.

Playstation Türkiye Sosyal Medya hesaplarından da duyurduğu üzere 4 haziran Perşembe günü gece 23:00 ‘da ekran başında yerimizi alıp izleyeceğiz. Ertesi gün zaten her yerde haberleri çıkar o saate kadar beklemeye gerek yok derseniz tabii ki o da sizin tercihiniz. Ancak tüm dünya ile aynı anda izlemek daha heyecan verici olduğu bir gerçek.

Video oyunculuğunun geleceğine Playstation 5 ile bakın.” Jim Ryan – President & CEO Sony Interactive Entertainment.

Tanıtım Ne Kadar Sürecek ?

Dijital Lansmanın 1 saatten fazla süreceğini yani Türkiye saati ile gece yarısını geçebileceğini belirtelim.

Sony şimdiye kadar Playstation 5 ‘in teknik özelliklerini ,logosunu ve oyun kumandasını tanıttı. PS5 ‘in dış görünüşüne ait bir çok tasarım internette yer alsa da Sony tarafından onaylanmış, doğrulanmış bir tasarım henüz yok.

Sekiz çekirdekli oldukça güçlü son nesil AMD işlemci kullanacağını hatta Grafik işlemcisinin de AMD olduğunu biliyoruz. 835 GB SSD ‘li olacak ve 5.5 GB saniye de veri transferi yapabilecek. Dahasını canlı lansmanda izleyelim.

 

CEO Beklentiyi yükseltti.

CEO Jim Ryan ‘ın dediği gibi ; ” Playstation Topluluğuna gerçekten farklı birşeyleri sunma zamanı. Bu Farklılık öyle ki sadece Playstation 5 ‘de yaşanabilecek. ”

Bu iddialı demeç ile beklentileri yükselten Jim Ryan gerçekten hepimizi etkileyebilecek bir ürün ile mi gelecek yoksa sadece başarılı bir pazarlama söyleminde mi bulundu ,bunu hep beraber göreceğiz.

 

 

https://www.playstation.com/ps5

 

Playstation dan Evde kal hediyesi 2 oyun

PS5 Dualsense ile PS4 Dualshock kıyaslama

PS5 nihayet geliyor. Playstation 5

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.