Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Filmler

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Filmler

 

Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Filmler listesini kısa açıklamaları ile bulacaksınız. Zorunlu yarı kapalı ev hapisi dönemimizde yapılacak belli başlı konuların en üst sıralarında tabii ki dizi / film izlemek geliyor. Günümüzün en bilenen ve yaygın kullanılan platformu Netflix ‘de yıldızı parlayanlar arasında hızla ülkemizde yayılıyor. Tabii kullanıcı paylaşım özelliğinin faydası çok etken. Belki kimileri bunun Netflix farkında olmadığını hala düşünüyor ama kesinlikle yanılıyorlar. Erişim sağlanan cihaz tipinden tutun da konumunuza kadar bütün detaylara sahipler zaten.

Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Fimler Listesi

 1. Nailed it ! – 4 Sezonluk Dizi / 1 Nisan 
  Dizi konusu : “Geçmişleri başarısızlıklarla dolu amatör aşçılar Nicole Byer ve Jacques Torres, 10.000 dolarlık ödülü kapmak için yenilebilir şaheserleri yeniden yaratmaya çabalıyor. Biraz yarışma biraz karmaşa.” Netflix.
  Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Filmler
  Nailed it!

  https://youtu.be/TK-XNBvMNVM

 2. Sunderland ‘Til I Die – Dizi – 2nci Sezon / 1 Nisan
  Dizi Konusu ; “Merakla beklenen ikinci sezonuyla geri dönen dizi, takımın yeni sahibi Stewart Donald ile idari yönetici Charlie Methven’ın kulübü mali yıkımdan çıkarma ve İngiliz futbolunun üçüncü liginden kurtarma çabasına odaklanıyor. Altı bölümlük belgesel, yönetimden idari ekibe ve A takımdan taraftarlara kadar Sunderland Futbol Kulübü’nün iç yüzünü şimdiye kadar hiç görülmemiş bir şekilde incelerken tutku ve özleme dair unutulmaz bir öykü anlatıyor.” Netflix. 

  Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve FilmlerSunderland ‘Til I Die
  https://youtu.be/tIqatfxGB0M

   

 3. Coffee & Kareem – Yeni Film / 3 Nisan 
  Film Konusu : “Polis memuru James Coffee (Ed Helms), Vanessa Manning (Taraji P. Henson) ile yeni ilişkisinin tadını çıkarırken kadının 12 yaşındaki oğlu Kareem (Terrence Little Gardenhigh) onları ayırmayı planlamaktadır. Annesinin erkek arkadaşından kalıcı bir şekilde kurtulmanın yollarını arayan Kareem, onu saf dışı bırakmaları için kanun kaçaklarından yardım ister. Ancak kazara gizli bir suç şebekesini ortaya çıkarınca ailesini şebekenin son hedefi hâline getirir. Vanessa’yı korumak isteyen Kareem, hiç istemediği bir partner olmasına rağmen Coffee ile birlik olur ve Detroit sokaklarında tehlikeli bir takip başlar. Yönetmen Michael Dowse’ın (Stuber, İri Kıyım) imzasını taşıyan COFFEE & KAREEM, küfür dolu hakaretler arasında kurulan beklenmedik dostlukları konu edinen bir aksiyon komedi. Yan rollerde Betty Gilpin, RonReaco Lee, Andrew Bachelor ve David Alan Grier’a yer veriliyor.” Netflix. 

  Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve FilmlerCoffee & Kareem
  https://youtu.be/hY9h5o0G_OE

   

 4. Tigertail – Yeni Film / 10 Nisan
  Film Konusu ; “Farklı nesilleri konu edinen bu dokunaklı dramada, Tayvanlı genç Pin-Jui (Hong-Chi Lee) özgür ruhlu ama yoksul bir fabrika işçisiyken zor bir karar vererek Amerika’da daha iyi fırsatlar aramak için memleketini ve sevdiği kadını arkasında bırakır. Ancak yıllar süren tekdüze bir işin ve aşk ile şefkatten yoksun bir anlaşmalı evliliğin ardından yaşlı Pin-Jui’nin (Tzi Ma) eski hâlinden eser kalmamıştır. Kızı Angela (Christine Ko) ile yakınlık kurmayı beceremeyen ve emekliliğini yapayalnız geçirme riskiyle karşı karşıya kalan Pin-Jui, bir zamanlar düşlediği hayatı nihayet kurmak için geçmişiyle yeniden temas kurmalıdır. 1950’lerin Tayvanı’ndan günümüz New Yorku’na kadar farklı kıtalarda ve dönemlerde geçen Tigertail’in senaristi ve yönetmeni Emmy ödüllü Alan Yang. Yardımcı rollerde ise Joan Chen, James Saito ve Fiona Fu gibi isimler yer alıyor.” Netflix. 
  Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Filmler
  Netflix Tigertail


  https://youtu.be/IlSpCEzD7HE

   

 5. Brew Brothers – Yeni Dizi – 1nci Sezon / 10 Nisan 
  Dizi Konusu ; “Brews Brothers, birlikte bira fabrikası işletmek zorunda kalan dargın kardeşler Wilhelm (Alan Aisenberg) ve Adam Rodman’ı (Mike Castle) konu ediniyor. İkisi de braumeister yani bira dehası olsa da, bira yapım teknikleri ve kişilikleri taban tabana zıttır. Genellikle dizilerde iki insanın birbirini tamamladığını görürüz. Ne var ki bu ikisi birlikte bir insan bile etmiyor.” Netflix. 
  Netflix Nisan Ayı Yeni Dizi ve Filmler
  Netflix – Brew Brothers


  https://youtu.be/_mKnwFSWEoM

   

 6. La Casa Del Papel – Dizi – 4nci Sezon / 3 Nisan
  Dizi Konusu ; “La casa de papel’in 4. kısmı kaos içerisinde başlıyor: Profesör, Lizbon’un öldürüldüğünü düşünmektedir. Rio ile Tokyo askerî bir tankı havaya uçurmuştur. Nairobi ise ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Ekip, en zorlu zamanlarından birini yaşamaktadır ve içlerindeki bir düşmanın güçlenmesi, soygunu ciddi anlamda tehlikeye düşürecektir.” Netflix.

  https://youtu.be/U324PgpP6fc

   

 7. Fauda – Dizi – 3ncü Sezon / 16 Nisan
  Dizi konusu ; “Aylar süren gizli bir görev, ekibi Şin Bet’in arananlar listesinin üst sıralarındaki bir Hamas liderinin peşine takınca Doron kararlı bir genç boksörü tuzağa düşürür.” Netflix.

  https://youtu.be/k-tILBxRiQ4

   

 8. Toprak ve Kan – Yeni Film / 17 Nisan
  Film Konusu ;“Said, ormanın derinliklerindeki kereste fabrikasını 18 yaşındaki kızı Sarah’ya daha iyi bir gelecek sağlamak için satmaya karar verir. Ancak çıraklarından birinin erkek kardeşi tarafından köşeye sıkıştırıldığından ve fabrikanın içine büyük miktarda kokain saklamaya zorlandığından haberi yoktur.Uyuşturucunun ait olduğu çete çıkagelince Saïd, bu sert adamların ne kadar kararlı olduğunu hemen anlar. Sayıca az olsalar da, kendi fabrikasını en iyi o bilmektedir. Sarah’yı korumak için bu adamlara karşılık vermek zorunda kalan Saïd, kereste fabrikasını bir savaş kampına dönüştürür. Ölü sayısı yükseldikçe, intikam hırsı da artar…” Netflix. 
 9. Rising High – Yeni Film / 17 Nisan
  Film konusu ; “Rising High, iki emlak dolandırıcısının yükseliş ve düşüş hikâyesini aktarıyor. Viktor Steiner (David Kross), Gerry Falkland (Frederick Lau) ve bankacı Nicole Kleber (Janina Uhse), kısa sürede inanılmaz zengin olur. Ancak çok geçmeden giderek derinleşen bir yalan, dolan ve aldatmaca girdabına kapılırlar. Bir noktada gerçeği tamamen göz ardı edip, onlar için gerçekten önemli olanın ne olduğuna karar vermeleri gerekir.” Netflix.https://youtu.be/cJl2EvFO_fE
 10. Sergio – Yeni Film / 17 Nisan
  Film konusu ; “Karizmatik ve kompleks bir kişiliğe sahip olan Sergio Vieira de Mello (Wagner Moura), ilgi çekici kariyerinin büyük bir bölümünde üst düzey Birleşmiş Milletler (BM) diplomatı olarak dünyanın en istikrarsız bölgelerinde görev yapar.
  Üstlendiği bu görevlerde, sıradan insanların hayatını korumak için devlet başkanları, devrimciler ve savaş suçluları ile yapılan pazarlıkları ustaca yürütür. Ancak Sergio, sevdiği kadınla (Ana de Armas) daha sade bir yaşam sürmeye hazırlanırken son bir görev üstlenir. Bu kez görev yeri, Amerikan işgalinin ardından kaosa sürüklenen
  Bağdat’tır.
  Görevin kısa süreli olması planlansa da patlayan bir bombanın Sergio’yu BM genel merkezinin duvarları altında bırakmasıyla trajik bir ölüm kalım savaşı başlar. Gerçek bir öyküden esinlenen SERGIO; hırs, aile ve sevgiye dair tartışmalı seçimleriyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın fiziksel ve duygusal sınırlarının zorlanmasına odaklanan sürükleyici bir drama.” Netflix.https://youtu.be/h03jLiWIXVI
 11. Too Hot to Handle – Yeni Dizi – 1nci Sezon / 17 Nisan
  Dizi konusu ; “Dünyanın farklı yerlerinden bir araya gelen bekâr ve seksi on genç, cennet gibi bir sahilde hayatlarının en egzotik ve erotik yazını geçirmeye hazırlanıyor. Ama küçük bir sorun var.
  Birine bağlanmaktan korkan ve günübirlik ilişkilere düşkün olan bu gençlerin 100.000 dolarlık büyük ödülü kazanmak için burada geçirdikleri tüm süre boyunca cinsel içerikli her tür eylemden uzak durmaları gerekiyor. Öpüşmek yok, sevişmek yok, hiçbir şekilde kendi kendini tatmin etmek yok.
  Her kural ihlalinde ödül miktarı azalacak. Cinselliğin yasak olduğu bu lüks yaşam içinde, bekâr katılımcılarımız derin ve duygusal bağlar kurmayı başarabilecekler mi dersiniz? Yoksa arzularına yenik düşmeleri kaçınılmaz mı?”
  Netflix.

 

Şimdi Ücretsiz Netflix Denemek için Kayıt olun. 

Bunları Okudunuz mu ?

La Casa Del Papel 4ncü sezon 3 Nisan Yayında

Auggie AR (Artırılmış Gerçeklik) hakkında film

Virus Konulu 10 Film

Gelecekte Sosyal Medya Futurist bir film

 

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.