Holo360 ile Aracınızda 360 dereceli kamera

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Holo360 ile Aracınızda 360 dereceli kamera

Holo360 ile Aracınızda 360 dereceli kamera
Holo360 ile Aracınızda 360 dereceli kamera

Holo360 ile Aracınızda 360 dereceli kamera

Acer, Berlin’de düzenlenen IFA Fuarı’nda iki yeni 360 derece kamerasını gün ışığına çıkardı. Acer’ın tanıttığı kameralar teknoloji tutkunu otomobil kullanıcılarına hitap ediyor. Holo360 adını taşıyan kamera gücünü Qualcomm’un Snapdragon 625 işlemcisinden alıyor. Akıllı telefon boyutunda olan LTE bağlantı noktası sunan kamerada 3 inç ekran bulunuyor.

[adsenseyu2][adsenseyu3]

Holo360 ile Aracınızda 360 dereceli kamera | Tayfunca Teknoloji

Android 7.1 yüklü gelen kamera 4K çözünürlükte 360 derece video kaydı gerçekleştirebiliyor. Android 7.1 desteği sayesinde kullanıcılar kaydettikleri görüntüleri sosyal ağlar üzerinden hızlı bir şekilde paylaşabiliyor. Acer ’ın duyurduğu bir diğer 360 derece kamera olan Vision 360,  otomobil kazalarında sürücülere yardımcı oluyor. Sürücülerin kaydetmiş oldukları görüntüleri, GPS bilgileri ve hız bilgilerini bulut sistemine aktarabilen kamera uzaktan görüntüleme desteğine de sahip. Konum takibi yeteneğine sahip olan kamera bu sayede kullanıcıların park halindeki otomobillerini daha kolay bulmasına imkan tanıyor. Acer’ın 360 derecelik kameralarından Holo360, kasım ayında 429 dolardan, Vision360 ise bu yılın sonunda 414 dolardan Avrupa’da satışa sunulacak. Fiyatı oldukça yüksek ! Aksiyon kamerası koysanız daha uygun olur.

Bana göre Holo360 ‘ın bu fiyatına göre ek özellikleri de olsa bari. Örneğin ; Youtube desteği olup wifi ile internet bağlantısı sağlandığında youtube gibi video platformlarına video yüklemeye imkan verse gibi….

[adsenseyu1][adsenseyu2]

360 dereceli kameraya ihtiyacınız olmayabilir ancak araç kamerası kesinlikle önemli.

Çok yakında araçlarda yerleştirilmesi zorunlu hale gelirse şaşırmam. Hatta yeni araçlarda dahili olarak dikiz aynasının arkasında ve arka camda yer alabilir ki bence gayet de başarılı olur.

[adsenseyu4][adsenseyu5]

Android Güvenliği için Google Play Protect -Video

 

https://youtu.be/bUB-B4YCqwM

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.