80 Dolarlık akıllı kupa Ember, Starbucks da satılacak.

Bu yazı şimdiye kadar 1383kez okundu!

Ember-Ceramic-Mug
Ember-Ceramic-Mug

80 Dolarlık akıllı kupa Ember, Starbucks da satılacak.

Bu kupada içtiğiniz hem sıcak kalacak hem de soğuk. Akıllı seramik kupa Ember ‘ın amacı radikal bir değişim ile gelecek için soğumuş sıcak içeceğiniz yada ılıklaşmış soğuk içeceğiniz olmayacak. Clay Alexander girişimi olan Ember markasını daha önce enerji tasarruflu akıllı ampüllerden duyduk. Marka bu fikrini ve telif haklarını General Elektrik markasına satmıştı. (2012)

80 Dolarlık akıllı kupa Ember, Starbucks da satılacak. | Tayfunca Teknoloji 80 Dolarlık akıllı kupa Ember, Starbucks da satılacak. | Tayfunca Teknoloji

Ember ‘ın yeni ürünü 80 dolarlık seramik akıllı kupa, akıllı telefon ve tablet aracılığıyla kupa ile iletişim sağlıyor ve tam da sizin istediğiniz sıcaklık veya soğuklukta kupa içindeki içeceğinizi tutmayı başarıyor. Yapılması gereken tek şey artık hepimizin cebinden eksik olmayan akıllı telefon ile kupayı bluetooth ile aracılığıyla eşleştirmektir. Uygulama aracılığıyla kupa içindeki içeceğinizin olmasını istediğiniz sıcaklık/soğukluk derecesini belirtmeniz yeterli oluyor. Üzerindeki Led ile selamlayıp sıcaklık ve soğuk bilgisini dijital olarak göstermektedir.