Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde

Bilim Kurgu senaryolarını severlerin ilgisini çekecek Yeni Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde Netflix ‘de yayınlanacak. Dizinin konusu ; 3 yıllık Mars görevine giden Astronotların yaşadıklarını ve ailelerinin yaşadıklarını konu alıyor.
Dizi de Oscar ödüllü ünlü oyuncu Hillary Swank başrol alıyor.

 

 

Dizi konusu ile ilgili daha fazla detay vermeden oyuncu ve rolleri hakkında kısa bilgi verelim.

Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde 
Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde 

Bilim Kurgu Dizisi Away  Aktör ve Rolleri

Emma Green (Hilary Swank)

Amerikalı bir astronot ve eski bir donanma pilotu olan Emma Green, Mars’a yapılacak ilk yolculuğun komutanıdır. Lider ruhlu, inatçı, anlayışlı ,tecrübeli ve zeki bir astronottur. NASA’nın baş mühendisi Matt Logan ile evli olan Emma’nın 15 yaşında Lex isimli bir kızı var.

Matt Logan (Josh Charles)

NASA mühendisi Matt Logan Mars’a ilk görev komutanı Emma Green ile evlidir. Hayat arkadaşının çıktığı yolculuğun ardından Matt, evde daha zor bir görevle karşı karşıya kalır. Kızlarını yetiştirmek zorundadır.

Alexis “Lex” Logan (Talitha Bateman)

15 yaşındaki Lex, astronot Emma Green ve Matt Logan’ın kızıdır. Babası gibi Lex de annesinin üç yıllık görevini destekler. Annesi görevde iken, babası da kendi problemleri ile yüzleşen Lex, kendini keşfetmeyle meşguldür.

Misha Popov (Mark Ivanir)

Misha Popov, Emma Green’in görev arkadaşı Rus kozmonotu ve mühendisidir. Mürettebatın en deneyimli üyesi Misha, egosu yüksek olsa da kendi içinde uzaya gitmek için yaptığı fedakarlıklarla mücadele eder.

Kwesi Weisberg-Adebayo (Ato Essandoh)

Kwesi Weisberg-Adebayo, Ganalı bir İngiliz vatandaşıdır. Hoş mizaçlı, mütevazı ve sarsılmaz inançları olan Kwesi (Kway-Si olarak telaffuz edilir), Mars’ta hayat umudu taşıyan dünyaca ünlü bir botanikçidir.

Ram Arya (Ray Panthaki)

Ram Arya, Hindistan’dan gelen bir Hava Kuvvetleri pilotudur. Diğer astronotlar yeryüzüne ve ailelerine olan bağlarını hesaba katmak zorundayken, Ram Dünya’da oldukça yalnızdır.

Lu Wang (Vivian Wu)

Lu Wang, Çinli bir kimyager ve astronottur. Zeki ve pragmatik bir kişiliği olan Lu Wang en derinlerinde karmaşık bir kişisel yaşamın izlerini taşır. Evli ve küçük bir oğlu var.

Melissa Ramirez (Monique Curnen)

Eski ama şimdilerde Emma’nın mürettebatına destek veren bir astronot olan Melissa Ramirez’in görevi Emma’nın Dünya’yla irtibat halinde kalmasını sağlamaktır. Melissa, engelli çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamak için kendi kariyerinden vazgeçtiyse de Emma ve ailesi için her zaman destek vermeye hazırdır. Matt ve Emma’nın yokluğunda Lex ile yakından ilgilenir.

Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde 
Bilim Kurgu Dizisi Away 4 Eylülde 

 

Dizinin Resim web sayfası

Dark Dizisi – Netflix

Darphane Soygun Dizisi La Casa Del Papel

Black Mirror Dizisi Sezon 4 ile devam ediyor.

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.