One Plus 5 Çin fabrikasından özel görüntüler

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1018kez okundu!

One Plus (1+) 5 ‘in üreticileri ile yapılan kısa bir röportaj ve üretildiği fabrikadan görüntüler içeren videoyu Verge ‘in ekibi yayınlamıştır. Video da bahsedildiği gibi şuan elimizde tuttuğumuz hatta bu yazıyı okuduğunuz telefon , en çok bilinen 2 marka ait olabilir. iPhone ve Samsung. Ancak bu lider üreticiler dışında da akıllı telefon pazarında çeşitli rol sahipleri de var. Bunlarda birisi de Schenzen ‘de merkezi ve fabrikası olan One Plus ‘dır.

One Plus , Saf Android işletim sistemi kullanan ve güçlü bir akıllı telefon markasıdır. Uzun süreli batarya kullanım süresi ve başarılı teknik özellikleri ile kısa sürede Amerika dahil bir çok kullanıcını ilgisini çekmiştir.

One Plus 5 tüm yeni özellikleri 20 Haziran 2017 ‘de tanıtılacaktır.

One Plus 5 hakkında sızan son bilgiler ;

OnePlus 5, Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisini kullanıyor. Farklı versiyonlarla satışa çıkacak telefon 6 veya 8 GB RAM ve 64 veya 128 GB depolama alanı ile satın alınabilecek. 1080p çözünürlükte 5.5 inç ekrana sahip telefonun batarya kapasitesi 3300 mAh. Özelikle kameraları ile dikkat çeken telefonun arkasında 20 + 16 megapiksel çift kamera yer alıyor.

Son olarak gelen bilgilere göre OnePlus yeni amiral gemisini 479 dolara satışa çıkarmayı planlıyor. Ancak RAM ve depolama alanı kapasitesine göre fiyatlar değişecek.

.ads in wordpress

 

Bu yazı şimdiye kadar 1018kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.