Instagram video ve foto indir

Bu yazı şimdiye kadar 4786kez okundu!

instagram downloader

Instagram’da beğendiğiniz video ve fotoğraflarını nasıl indirebilirsiniz ?

Yapmanız gereken “Instadownloader for instagram” Android uygulamasını (ücretsiz) indirmektir. Uygulamayı başlattığınız gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır ancak özetleyelim.

Instagram video ve foto indir | Tayfunca Teknoloji

Öncelikle belirtmek fayda var ki, uygulamayı kullanmak için herhangi bir kayıt olmanız gerekmiyor. Mevcut instagram şifrenizi veya kullanıcı adınızı da paylaşmanız gerekmiyor. Bu bakımdan rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamadır. Türevleri mevcut olmasına rağmen tercihim bu uygulamadan yana olup size de tavsiye ediyorum.

Maalesef ios (iphone,ipad) versiyonu yok.  Alternatif olarak GramDrive adlı uygulama var. Ancak instagram kullanıcı detay ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Nasıl Kullanılır ?

1- Instagram’ı açıp istediğiniz video veya fotoğrafın sağ alt köşesinde üst üste üç nokta göreceksiniz. Tıklayın. Açılan menüden “copy Share url” seçin. Fotoğraf veya videonun link ini kopyalamış oluyorsunuz.

Instagram video ve foto indir | Tayfunca Teknoloji

wpid-2014-05-01-22-36-05-1.png

2- “Instadownloader for instagram”‘ı çalıştırdığınız da , ekran görüntüsünde de olduğu gibi “download” sekmesine gelip “PASTE” tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece kopyaladığınız link yapışmış olacak ve indirilebilir olan foto yada video listelenerek seçim yapıp devam etmeniz gerekecektir.