instagram video ve fotoğraf nasıl indirilir ?

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

instagram video ve fotoğraf nasıl indirilir ?

instagram malum, günümüzde en sık kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bir o kadar da internet kotanızı , paketinizi tüken uygulamadır. Her aşağı sürüklediğiniz de görebilmeniz için tüm takip ettiklerinizin paylaştığı ve video ve fotoğraflar arka planda cihazınızın ön belleğine iniyor. Her indirdiğiniz fotoğraf veya haliyle sizin paketinizi tüketiyor.

instagram video-foto indir
instagram video-foto indir

[adsenseyu3]

Gelelim beğendiğiniz fotoğraf ve videoları indirme işleminin nasıl yapıldığına.

Beğendiğiniz Instagram videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki adreslerden yararlanabilirsiniz. Diyelim ki Instadown’ı açtınız. Web’teki Instagram video linkini ilgili panele yapıştırmanız ve tıklamanız yeterli. Hemen indirme işlemi başlıyor ve bu durum, diğer site için de geçerli. Ek olarak, Torchbrowser’da başka sitelerdeki hemen her videoyu da indirebiliyorsunuz.

[adsenseyu4]

http://torchbrowser.com/

http://www.instadown.com/

Instagram videolarını Android’te indirmek istiyorsanız da, Google Play Store’da yer alan InstaSave programının Pro versiyonunu edinebilirsiniz. Normal versiyonunda fotoğraflarla ilgili işlemler yapabiliyorken, Pro versiyonda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikler bulunuyor ve medya dosyalarınızı sıkıştırarak e-mail, Bluetooth veya Dropbox aracılığıyla cihazınızın dışına taşıyabiliyorsunuz.

[adsenseyu2]

Gelelim iOS tarafına. AppStore’da da bu iş için iBolt Downloader & Manager

‘ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama ve sadece Instagram değil, Youtube ve benzeri platformlardan da videolar indirmenize imkan tanıyor.

[adsenseyu1]

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.