instagram video ve fotoğraf nasıl indirilir ?

Bu yazı şimdiye kadar 2671kez okundu!

instagram video ve fotoğraf nasıl indirilir ?

instagram malum, günümüzde en sık kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bir o kadar da internet kotanızı , paketinizi tüken uygulamadır. Her aşağı sürüklediğiniz de görebilmeniz için tüm takip ettiklerinizin paylaştığı ve video ve fotoğraflar arka planda cihazınızın ön belleğine iniyor. Her indirdiğiniz fotoğraf veya haliyle sizin paketinizi tüketiyor.

instagram video-foto indir
instagram video-foto indir

[adsenseyu3]

Gelelim beğendiğiniz fotoğraf ve videoları indirme işleminin nasıl yapıldığına.

Beğendiğiniz Instagram videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki adreslerden yararlanabilirsiniz. Diyelim ki Instadown’ı açtınız. Web’teki Instagram video linkini ilgili panele yapıştırmanız ve tıklamanız yeterli. Hemen indirme işlemi başlıyor ve bu durum, diğer site için de geçerli. Ek olarak, Torchbrowser’da başka sitelerdeki hemen her videoyu da indirebiliyorsunuz.

[adsenseyu4]

http://torchbrowser.com/

http://www.instadown.com/

Instagram videolarını Android’te indirmek istiyorsanız da, Google Play Store’da yer alan InstaSave programının Pro versiyonunu edinebilirsiniz. Normal versiyonunda fotoğraflarla ilgili işlemler yapabiliyorken, Pro versiyonda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikler bulunuyor ve medya dosyalarınızı sıkıştırarak e-mail, Bluetooth veya Dropbox aracılığıyla cihazınızın dışına taşıyabiliyorsunuz.

[adsenseyu2]

Gelelim iOS tarafına. AppStore’da da bu iş için iBolt Downloader & Manager

‘ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama ve sadece Instagram değil, Youtube ve benzeri platformlardan da videolar indirmenize imkan tanıyor.

[adsenseyu1]

Bu yazı şimdiye kadar 2671kez okundu!

Henüz Puan YOK

Hemen Puan Ver

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.