Facebook Yeni Emoji ekliyor

Bu yazı şimdiye kadar 268kez okundu!

Facebook Yeni Emoji ekliyor

Duygularımızı en kısa ve basit ifade etme yöntemimiz emoji ile oluyor. Hatta artık yazılım dilinde bol bol emojiler tekrarlana emojiler duygusal yoğunluğumuzu vurgulamak için tercih ediliyor. Facebook, eklediği yeni emoji ile cümle ve kelime yazmaktan bizi kurtaracak. Teknoloji bizi tembelleştiriyor mu sorusunu da buraya bıkarak devam ediyim.

Kalbe Sarılan sarı emoji ile insanların fiziksel temastan kaçırdığı şu zor dönemlerde eksiliği bir nebze gidermek çalışmayı hedeflemiş. Sevimli ifade ile bağ kurma, sanal da olsa desteklemek , önemseme , ilgi göstermeyi ifade etmektedir.

Facebook ile beraber hayatımıza giren beğenme düğmesi çeşitlenmeye devam ediyor. Artık sadece beğendiğinizi göstermenize gerek yok.

Yeni ifade tüm dünyada aynı anda kullanıma sunulacak. Anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger ‘a da “atan kalp” ifadesi gelecek. Zaten bir kalp emojisi var ancak hareketsiz. Yeni Kalp animasyonlu olacak.

Haydi size bol emojili günler…

 

48 Saatlik Büyük İndirim! Online kurslar şimdi yalnızca 29,99 TL'den başlayan fiyatlarla!Facebook Yeni Emoji ekliyor | Tayfunca Teknoloji.ads in wordpress

Facebook Yeni Emoji
Facebook Yeni Emoji

 

Kaynak : Verge

Facebook a video yükleyemiyorum

Facebook Libra’yı Tanıttı

 

Bu yazı şimdiye kadar 268kez okundu!

"Facebook Yeni Emoji ekliyor", 5 out of 5 based on 2 ratings. 5/5 (2)

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.