Facebook Yeni Emoji ekliyor

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Facebook Yeni Emoji ekliyor

 

Duygularımızı en kısa ve basit ifade etme yöntemimiz emoji ile oluyor. Hatta artık yazılım dilinde bol bol emojiler tekrarlana emojiler duygusal yoğunluğumuzu vurgulamak için tercih ediliyor. Facebook, eklediği yeni emoji ile cümle ve kelime yazmaktan bizi kurtaracak. Teknoloji bizi tembelleştiriyor mu sorusunu da buraya bıkarak devam ediyim.

Kalbe Sarılan sarı emoji ile insanların fiziksel temastan kaçırdığı şu zor dönemlerde eksiliği bir nebze gidermek çalışmayı hedeflemiş. Sevimli ifade ile bağ kurma, sanal da olsa desteklemek , önemseme , ilgi göstermeyi ifade etmektedir.

Facebook ile beraber hayatımıza giren beğenme düğmesi çeşitlenmeye devam ediyor. Artık sadece beğendiğinizi göstermenize gerek yok.

Yeni ifade tüm dünyada aynı anda kullanıma sunulacak. Anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger ‘a da “atan kalp” ifadesi gelecek. Zaten bir kalp emojisi var ancak hareketsiz. Yeni Kalp animasyonlu olacak.

Haydi size bol emojili günler…

 

 

Facebook Yeni Emoji
Facebook Yeni Emoji

 

Kaynak : Verge

Facebook a video yükleyemiyorum

Facebook Libra’yı Tanıttı

 

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.