Facebook Anketinden Para kazan

Bu yazı şimdiye kadar 648kez okundu!

Facebook Anketinden Para kazan

Facebook gibi bir çok uygulama hakkımızda bir çok bilgiye sahip ve daha fazlasına sahip olmak için her geçen gün yeni yöntemler geliştiriyorlar. Peki, şimdi bu istenilen bilgileri anket sorularına cevap vererek üstüne de para kazanmaya ne dersiniz?

Facebook Anketinden Para kazan | Tayfunca Teknoloji

Facebook Anketinden Para kazan -Viewpoints
Facebook Anketinden Para kazan -Viewpoints

Facebook Viewpoint ile görevlerini tamamlayanlar para kazanacak. Projenin sahibi Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre ; Bir marka için başarılı ve en iyi ürünü üretmek için gerçek kullanıcıya ulaşıp onun görüşlerini almak can alıcı öneme sahip olup başarının 1nci anahtarıdır. Gerçek ürün kullanıcılarının deneyim ve görüşleri ile facebook, instagram hatta WhatsApp ‘da kullanılarak nokta atışı reklam ve promosyon çalışamaları yapılabilir.

Facebook Anketinden Para kazan | Tayfunca Teknoloji

Uygulamaya kaydolduktan sonra, programlara katılmak için davet alacaksınız. Mevcut ilk program sosyal medyanın refahınızı nasıl etkilediğini araştıran bir ankettir. Belirtilen amaç, “sosyal medyanın olumsuz etkilerini sınırlamayı ve faydaları arttırmayı amaçlayan daha iyi ürünler oluşturmaktır.”

Facebook, ayrıca hangi bilgileri topladığını, nasıl kullanılacağını ve programı tamamlamak için kaç puan kazanacağınızı bilmenizi sağlar. Örneğin, refah anketini tamamlanmak için 15 dakika ve size 1.000 puan kazandırır, bu da beş dolara eşittir.