Facebook Anketinden Para kazan

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Facebook Anketinden Para Kazan

 

Facebook gibi bir çok uygulama hakkımızda bir çok bilgiye sahip ve daha fazlasına sahip olmak için her geçen gün yeni yöntemler geliştiriyorlar. Peki, şimdi bu istenilen bilgileri anket sorularına cevap vererek üstüne de para kazanmaya ne dersiniz?

 

Facebook Anketinden Para kazan -Viewpoints
Facebook Anketinden Para kazan -Viewpoints

Facebook Anketinden Para Kazan – Viewpoint

Facebook Viewpoint ile görevlerini tamamlayanlar para kazanacak. Projenin sahibi Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre ; Bir marka için başarılı ve en iyi ürünü üretmek için gerçek kullanıcıya ulaşıp onun görüşlerini almak can alıcı öneme sahip olup başarının 1nci anahtarıdır.

Gerçek ürün kullanıcılarının deneyim ve görüşleri ile facebook, instagram hatta WhatsApp ‘da kullanılarak nokta atışı reklam ve promosyon çalışamaları yapılabilir.

Uygulamaya kaydolduktan sonra, programlara katılmak için davet alacaksınız. Mevcut ilk program sosyal medyanın refahınızı nasıl etkilediğini araştıran bir ankettir.
Belirtilen amaç, “sosyal medyanın olumsuz etkilerini sınırlamayı ve faydaları arttırmayı amaçlayan daha iyi ürünler oluşturmaktır.”

Facebook, ayrıca hangi bilgileri topladığını, nasıl kullanılacağını ve programı tamamlamak için kaç puan kazanacağınızı bilmenizi sağlar. Örneğin, refah anketini tamamlanmak için 15 dakika ve size 1.000 puan kazandırır, bu da beş dolara eşittir.

Minimum ödeme limiti mevcut. Facebook destek belgelerinde ; Ödeme almak için kaç puan kazanmanız gerektiğini tanımlıyor. Facebook, parayı PayPal ile gönderiyor; Şirket, ödeme eşiğine (min. ödeme tutarı) ulaştığında “7 ila 10 gün içinde” gelmesi gerektiğini belirtiyor.

Facebook veri uygulamaları nedeniyle bildiğiniz üzere oldukça sıkıntılı süreçler geçirmiştir ve geçirmeye de devam etmektedir. Bu nedenle Facebook ‘a bu verileri gönüllü olarak sağlamanız başlıca amaç olup çok önemlidir.
Yani daha önce ücretsiz ve gönüllü olarak verdiğiniz verileri bu kez sizden satın alıyor olarak düşünebilirsiniz.

Facebook, Viewpoints ile bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmayacağını veya izniniz olmadan etkinliğinizi herkese açık olarak paylaşmayacağını belirtiyor, ancak şirketin verilerinizi gizli tutmak konusunda mükemmel bir geçmişe sahip olmadığını unutmayın.

Facebook Anketinden Para Kazan
Facebook Anketinden Para Kazan

 

Uygulama, ABD’deki 18 yaş ve üstü herkes için ilgili uygulama mağazalarından indirilebiliyor. Gelecek yıl diğer ülkelerde de satışa sunulacak.

Daha detaylı incelemek isterseniz web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

https://viewpoints.fb.com

 

https://youtu.be/PR2nmEQLhMk

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Facebook Libra’yı Tanıttı

Facebook’a video yükleyemiyorum

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.