BluTV – Kapımız Açık Dedi ve Çöktü

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

BluTV – Kapımız Açık Dedi ve Çöktü

BluTV kısıtlama döneminde (4-6 Aralık) tarihlerinde ” kapımız_acik ” kodu ile ücretsiz izlenebilecek. Üye olmayanlar, kodu kullanarak giriş yaptından sonra “Üye Değilim” seçeceği ile üyelik oluşturup fırsatı değerlendirebilirler. 4 Aralık 21:00 itibaren başlayan Türkiye genelindeki kısıtlama ile platform yoğun ilgi gördü.

Misafirliğe Gittik , Çöktü

Yoğun ilgiye hazırlıklı olmayan platform kısa süre sonra çöktü. Twitter #BluTV konu ile ilgili paylaşımları bulabilirsiniz. Her zamanki mizah anlayışının tavan olduğu paylaşımlar doruktaydı. Kısa süre sonra tekrar hizmete açıldı. Hala denemek için fırsatı değerlendirebilirsiniz.

BluTV - Kapımız Açık Dedi ve Çöktü
 Türkiye ‘nin İnternet Televizyonu

Neden bu kadar ilgi gördü ?

Netflix ve Amazon Prime , 1 ay ücretsiz deneme fırsatı sunarken sadece haftasonunu ücretsiz oluşu neden bu kadar ilgi görmüş olabilir ? Cevaplarınızı yorumlarda paylaşın.

BluTV ‘de Popüler HBO Dizileri

  1. Game of Thrones
  2. Westworld
  3. Entourage
  4. Sex and the City
  5. The Sopranos
  6. True Dedective
  7. Leftovers
  8. Chernobyl
  9. Six Feet Under

Acun Ilıcalı ‘nın yeni yatırımı olan EXXEN de faaliyete geçince nasıl pazara giriş yapacak merak konusu elbette. Sonuçta Netflix ve Amazon Prime gibi dev şirketlere rakip olabilmek için en azından Türkiye ‘de olmayanı getirmek gerekir. Exxen ile Türkiye ‘ye hangi ünlü yapıtlar gelecek göreceğiz. Exxen 1 Ocak 2021 ‘de yayında olacak.

Platformun yerli dizileri de geniş kitleleri çekiyor.

 

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.