Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama

Apple , bugün iyi düşünülmüş ve tasarlanmış yaratıcı uygulamalar için ” Apple Dizayn Ödülleri ” ni duyurdu. Yıllık olarak olarak verilen bu ödüllün sahibi 8 yazılım geliştiriciden gelen 8 uygulamadır. Apple Design Awards alan uygulamalar şöyle ;

Uygulamalar

 

Darkroom

Bergen Co.’dan , Darkroom, arayüzü kolay olduğu kadar güzel olan güçlü bir fotoğraf ve video editörüdür. Süper sezgisel kontroller ve hem sıradan hem de profesyonel fotoğrafçıların gerçekten takdir edebileceği bir düzen ile mükemmel performans sunar. Fotoğraf ve kamera API’leri, Ana Ekran hızlı işlemleri, bağlam menüleri ve haptikler gibi Apple teknolojileriyle Darkroom, ileri teknoloji mobil düzenleme aracının parlak bir örneğidir.

Uygulamayı indir.

 

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Darkroom

 

Looom

İorama.studio tarafından geliştirilen Looom, müzik oluşturma araçlarından ilham alan bir animasyon oyun alanıdır. Bu şakacı yaratıcı arayüzde elle çizilmiş stop-motion animasyon döngüler profesyoneller ve tüketiciler için tasarlanmıştır. Uygulamanın derin işlevselliği ve sezgisel arayüzü yeni özel kontrollerle tamamlanmaktadır. İPadOS için tasarlanan Looom, Apple Pencil ve Dark Mode gibi Apple teknolojilerini sonuna kadar kullanıyor.

Loom uygulaması ile karıştırmayın. 3 “o” ludur.

Uygulamayı indir.

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Looom

 

 

Shapr3D

Zartkoruen Mukodo Reszvenytarsasag’dan Shapr3D, mimari ve teknik çizim iş akışını büyük ölçüde dönüştürme potansiyeline sahip iPad için güçlü bir CAD uygulamasıdır. Masaya gerek yok, bu yüzden ilham her zaman, her yerde vurabilir. Sadece bir iPad ve Apple Pencil kullanan teknik tasarımcılar, karmaşık 3D modelleri kolayca oluşturmak için sağlam bir modelleme araç setine erişebilir. Yalnızca iPad için tasarlanan Shapr3D, ARKit ile sürükle bırak özelliğinden yararlanır. Bu yılın ilerleyen saatlerinde uygulama, otomatik olarak doğru bir 2B kat planı ve bir odanın 3B modelini oluşturmak için LiDAR Tarayıcıyı kullanacak ve bu model, tadilat veya oda ilaveleri tasarımı için temel olarak kullanılabilir. Yeni tasarım daha sonra taranan odada AR kullanılarak gerçek dünya ölçeğinde önizlenebilir.

Uygulamayı indir.

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Shapr3D

 

 

StaffPad

StaffPad Ltd.’den StaffPad, el yazısı müzik notalarını zekice dijital notalara dönüştürüyor. Müziği dijital olarak yazmak ve bestelemek için kolay bir çözüm isteyen besteciler için tasarlanan uygulama, her çubuğu sezgisel dokunuş veya Apple kullanarak düzenlenebilen güzel yazı seti müzik notasyonuna dönüştürmek için Apple Pencil, sürükle ve bırak ve Core ML gibi Apple teknolojilerini kullanıyor.

Uygulamayı indir.

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – StaffPad

 

 

Ödüllü Oyun Uygulamaları

Sayonara Wild Hearts

Geliştirici Simogo ve yayıncı Annapurna Interactive’den “Sayonara Wild Hearts” lansmanından bu yana olağanüstü bir tasarım için övüldü. Umut dolu, muhteşem ve eşsiz bir pop albüm video oyunu olan “Sayonara Wild Hearts” oyuncuların adrenalin pompalamasını sağlar ve ruhlarını uçurur. Oyun, canlı ve gerçeküstü manzaralar, büyüleyici görseller ve hareket, heyecan verici ve kinetik oyun sunuyor. Metal, Oyun Merkezi, mekansal ses ve oyun denetleyicileri de dahil olmak üzere Apple teknolojilerini kapsamlı bir şekilde kullanır.

Oyunu indir.

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Sayonara Wild Hearts

 

 

Sky : Children of Lights

“Gökyüzü : Işığın Çocukları”, bu oyun şirketinden, göklerin varlığının cennete geri dönüş yolunu bulmasına yardımcı olmak için büyülü bir krallıkta manzaralar boyunca uçan oyunculara sahiptir. Akıllı çok oyunculu entegrasyonu ve maceracı grafik vitrini ile “Gökyüzü: Işık Çocukları” çığır açan bir sosyal görevdir. Ekip, özel bir Metal motoru, haptikler, Oyun Merkezi ve mekansal ses içeren Apple teknolojilerini kullandı.

Oyunu indir.

Android için de indirilebilir.

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Sky : Children of Lights

 

https://youtu.be/Rp1d4UFtyoo

 

Song of Bloom

Bağımsız geliştirici Philipp Stollenmayer’dan “Song of Bloom”, zeki bulmacalarla dolu doğrusal olmayan bir hikayeye sahip eşsiz bir oyundur. Oyuncular, oyunda ilerledikçe hızla değişen sanat tarzlarında anlatılan bir hikayeyi keşfederler. “Song of Bloom” harika tasarımı ile yenilikçi, el işi bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyunu indir. 

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Song of Bloom

 

 

Where Cards Fall

Geliştirici The Game Band ve yayıncı Snowman’dan “Where Cards Fall”, oyuncuların biçimlendirici anıları hayata geçirmek için kart evler inşa ettikleri hayat dolu bir macera oyunudur. Oyun, rüya gibi mekansal bulmacaları, sürükleyici sesi ve eşsiz minyatür sanatı stilini hayata geçirmek için Metal, haptikler, Oyun Merkezi ve iCloud gibi Apple teknolojilerinden yararlanıyor.

Oyunu indir.

Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama
Apple Dizayn Ödülü alan 8 Uygulama – Where Cards Fall

 

2019 yılında aynı ödülü kazananlar şöyle ; ixelmator, djay, Complete Anatomy, HomeCourt, “Florence,” and “Crossy Road”.

 

Sahte Apple Emaili ;Your Account is Blocked

Eski Apple Store çalışanlarının itirafları

Artırılmış Gerçeklik ; AR uygulamaları

Kamerayı Sözlüğe çeviren uygulama

Kendi Klibini kendin çek ; Android, iOS uygulaması

Genel Değerlendirme
Şimdi Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Hayat Paylaşınca Güzel ;)
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.