One Plus 5 Kurşun Gri

Read ın your language

one plus kurşun gri
one plus kurşun gri

Bu yazı şimdiye kadar 1098kez okundu!

One Plus 5 Kurşun Gri

one plus kurşun gri
one plus kurşun gri

One Plus 5 Kurşun Mavisi , Slate Grey olarak adlandırılan güçlü cihaz satışa çıktı. Ülkemizde henüz satılmayan ürün aslında oldukça güçlü bir cihaz.

Dikkat çeken özellikleri ;

.ads in wordpress

Ekran ;

5.5-inch

İşlemci ;

1.9GHz octa-core Snapdragon 835

Ön Kamera ;

16-megapixel (Sony)

Çözünürlük ;

1080 x 1920 pixels , 401 ppi. Optic Amoled

RAM

8GB

İşletim Sistemi ;

Android 7.1.1

Dahili depolama alanı ;

128GB

Arka Kamera (çift kamera)

20-megapixel (Sony)

Batarya kapasitesi ;

3.300mAh

Yorumlar ; Öncelikle ekran çözünürlüğü düşük kalmış. Batarya kapasitesi 5.5 inçlik ekran için oldukça düşük. Aktif kullanımda 24 saatten az kullanılabileceğini tahmin ediyorum. İşletim sistemi Android 8.0 güncellemesi alacağı için çok üstünde durmuyorum. Arka kamera ‘nın 20 MP ‘den fazla olması gerekiyordu. Usb type -C portunu kullanması bir artık kabul edilebilir.
Satış fiyatı ; 539 USD.
Paranın ederi mi ?
10 üzerinde 8 alır derim.

Bu yazı şimdiye kadar 1098kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.