iPhone X-iPhone 8 Plus-iPhone 7 Plus Kamera özellikleri

Read ın your language

iphone x kamera kıyaslaması-4
iphone x kamera kıyaslaması-4

Bu yazı şimdiye kadar 845kez okundu!

iPhone X-iPhone 8 Plus-iPhone 7 Plus Kamera özellikleri

iphone x kamera kıyaslaması-4
iphone x kamera kıyaslaması

iPhone XiPhone 8 PlusiPhone 7 Plus Kamera özelliklerini kıyasladım, bakın aralarında ne fark var ?

Aşağıdaki görsel tablolarda teknik detaylar yer almaktadır ancak burda özeti yer alacak. Sadece farklılıkları belirterek ne kadar kritik olduğuna sizin karar vermenize yardımcı olmayı amaçlamaktayım.

  1. iPhone X ‘in arka kamera Telefoto gece çekimi f/2.4 diyafram ile daha net görsel sunacaktır. Karanlıkta çekim biraz daha başarılı olacaktır.
  2. Arka Kamera ‘nın portre modu olması güzel ancak portre (vesikalık) çekimi için kullanışlı olmayabilir.
  3. Video kaydı ve özelliklerinde iPhone 7 Plus ile tamamen aynı.
  4. Ön kamera “Truedepth” teknolojisi kullanılmış.  Bu teknoloji hakkında bilgi almak içinwww.tayfuncatechnology.com/iphone-x-de-kull…eknolojisi-nedir/"> tıklayınız.
  5. Ön kamera ‘lar tamamen aynı pixel çözünürlüğüne sahip ancak iPhone X ‘i değerlerinden ayıran en önemli özellik “Truedepth” teknolojisidir.
  6. Ön kamera portre ışığı da selfie çekim severler için oldukça tercih edilir bir özellik olacaktır.
  7. Animoji, bildiğimiz emojileri ,Truedepht teknolojisi ile 3 boyutlandırarak ön kamera bakanın yarattığı bir animasyondur. Bu teknolojinin sadece yazılım ile ilgisi olmadığını belirtelim!

Bu durumda , eğer 6.000 TL civarı bir rakamı iPhone X için harcamayı istiyorsanız, bu özellikler zaten yeterli sebeplerdir.

Özetle, iPhone X ‘i diğer modellerden ayıran en önemli fark “TrueDepth” teknolojisidir. www.tayfuncatechnology.com/iphone-x-de-kull…eknolojisi-nedir/">True Depth teknolojisi nedir ?

iphone x kamera kıyaslaması
iphone x kamera kıyaslaması

.ads in wordpress

 

iPhone X-iPhone 8 Plus-iPhone 7 Plus Kamera özellikleri

Bu yazı şimdiye kadar 845kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 778 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.