Instagram fotoğrafları nasıl bilgisayara kaydedilir ? Henüz Değerlendirilmemiş

Read ın your language

instagram video indir instagram foto indir
instagram video indir instagram foto indir

Instagram fotoğrafları nasıl bilgisayara kaydedilir ?

instagram video indir instagram foto indir
instagram video indir
instagram foto indirinstagram video indir
instagram foto indir

instagram fotoğrafları nasıl bilgisayara kaydedilir ?

instagram videoları nasıl bilgisayara kaydedilir ?

Bu konu ile ilgili 2 alternatif yöntem paylaşabilirim. Android ve iOS (iphone,ipad,ipod) daki yöntemler de mevcut tabii ki.

.ads in wordpress

Google Chorome ile Instagram fotoğraflarını kaydetme

Google Chrome web tarayıcımızı açıyoruz ve  fotoğraflarını kaydetmek istediğimiz ana profile girin. Kaydetmek istediğimiz fotoğrafın üzerine tıklıyarak büyük halinini görün. Üzerine sağ tıklayıp “Öğeyi Denetle” tıklayın.

Açılan pencerede alt kısımda kodlamalar yer alacak. Kodların içinde “.jpg ” sonu biten dosya (uzantılı) bir link göreceksiniz. Bu linki tamamen seçip kopyalayın ve chrome üzerinde yeni bir pencerede açıp içine yapıştırın. Açılacak fotoğrafın üzerine sağ tıklayarak fotoğrafı kayıt edebilirsiniz. Özetle videoyu da izleyebilirsiniz.

Firefox ile Instagram Fotoğraflarını kaydetme

Firefox web tarayıcınız ile indirmek istediğiniz fotoğrafın üzerine sağ tıklayın, Arka Plan Resmini Göster seçeğini tıklayın ve açılan sayfada görsele sağ tıklayarak fotoğrafı Farklı Kaydet seçeneğinden bilgisayarınıza kaydedin.

 iPhone,iPad,iPod’ da Instagram fotoğraflarını kaydetme

Android ‘de Instagram fotoğraflarını kaydetme için çeşitli uygulamalar Google Play uygulama mağzasında mevcuttur.

En kolay yönetimi de ekran görüntüsü alıp daha sonra keserek istediğiniz form da kaydetmek olabilir. 🙂

 

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 783 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

1 yorum

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.