Apple Etkinliği ilk kez Twitter da Canlı Yayın

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 408kez okundu!

Apple Etkinliği ilk kez Twitter da Canlı Yayın

Apple Etkinliği ilk kez Twitter da Canlı Yayınlanacak. Etkinlik bugün Türkiye saati ile 20:00 ‘dadır. Muhtemel tanıtması beklenen ürünler ise ; iPhone XS, iPhone 9 , iPhone X Max.

Apple ‘ın Twitter ‘ı kullanımında bir gariplik var. Neden mi ?

Apple , Twitter hesabını Eylül 2011 yılında açtı. Ancak hesaba profil fotosunu 2 Eylül 2016 yılına kadar yüklemedi bile. Bu tarihten sonra  Apple Etkinliğinin başlamasına 1 saat kala  iPhone 7 ‘nin görüntüleri yayınladı. Tabii hemen arkasından da paylaşımları sildiler. Bu kargaşadan sonra 2 milyon üzerinde takipçisi olmasına rağmen bu zamana kadar paylaşımda bulunmadı. Şuan 2,9 Milyon takipçisi mevcut.

Bu sebepten Apple Etkinliğini İlk kez Twitter ‘dan Canlı Yayınlaması oldukça ilginç bir haberdir. Ayrıca Apple etkinliğini canlı izlemek isteyenler 2017 yılına kadar Apple cihazlarına sahip olması gerekiyordu. 2017 yılında Windows 10 Edge üzerinden de izlenebileceği duyurulmuş ve izlenmeye başlandı.

Şuan hesaba baktığınızda yine herhalde bir paylaşım yok. Dolayısıyla haberin fake olması olasılığı da mevcut.

.ads in wordpress

Bu arada Apple ‘ın sosyal medya ile olan ilginç ilişkisizliği sadece Twitter ile de kalmıyor. Instagram hesabını bile açalı sadece 1 yıl oldu.

Bu yıl twitter , bakarsınız bir sonraki yıl instagram ve facebook canlı yayınları da başlar.

Apple Etkinliği ilk kez Twitter da Canlı Yayın
Apple Etkinliği ilk kez Twitter da Canlı Yayın

Apple MacOS Dünden Bugüne -Video-

HomePod Apple Akıllı Hoparlör Ne işe yarar ?

Bu yazı şimdiye kadar 408kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.