Yeni Kimlik Takibi Nasıl yapılır ?

Read ın your language

yeni kimlik takibi nasıl yapılır
yeni kimlik takibi nasıl yapılır

Bu yazı şimdiye kadar 944kez okundu!

Yeni Kimlik Takibi Nasıl yapılır ?

yeni kimlik takibi nasıl yapılır
yeni kimlik takibi nasıl yapılır

Yeni Kimlik takibi nasıl yapılır ?

Yeni Kimlikler için başvuru nasıl yapılır , nasıl randevu alınır ,önceki yazımda paylaşmıştım. Bahsettiğim gibi randevumu aldım. Başvurumu yaptım. Görevli, başvuru sırasında güvenlik gerekçesi ile isimler söylerek kim olduklarını sordu. Bunun bir güvenlik kontrol süreci olduğunu belirtmediği için garipsemiştim. Halamı, eniştemi sordu. Beklemediğim için duraksadım kaldım. Neyse tabii ki başvuru sahibi olduğum için güvenlik doğrulamasını geçtim ve süreç sizin de geçtiğiniz gibi tamamlandı. Görevli, yeni kimlik ile ilgili cep telefonunuza sms gelecek dedi ve kapalı bir zarf verdi. Zarfın ne işe yaradığı ne amaçla kullanmam gerektiği konusunda bir aktarım yapmadan. İçinde pin kodu mevcut. O zarfı kaybetmeyin !

Yeni Kimlik ,ne zaman gelir ? Herhangi bir tarih saat alınması verilmesi mümkün değil. Yoğun başvuru nedeni ile yığılma var. Şahsen ben başvuruyu yapalı , 1 ay oldu. Ne sms var ne de postacıdan bir bildirim. Bu nokta da yeni kimlik hangi aşamada olduğunu benim gibi merak ediyorsunuz ki bu yazıyı okuyorsunuz.

Yeni Kimlik takibini yapmak için tıklayın.

.ads in wordpress

Açılan resmi sayfada bilgileri kimliğinizi yanınıza alarak boşlukları doldurunuz. Doğru bilgileri girdikten sonra Yeni Kimliğinizin hangi aşamada olduğu konusunda bilgilendirmeyi göreceksiniz.

Şahsen benimkisi, “Basım aşamasında” olarak gösterdi. Gönderilince de ” Gönderim yapılmıştır” bildirimi yapılacaktır.

Yeni Kimlik durum sorgulaması için ayrıca 199 ‘u arayabilirsiniz.

 

yeni kimlik takibi, yeni kimlik başvuru durumu, yeni kimlik durum sorgulama,yeni kimlik ne zaman teslim edilir?

 

Bu yazı şimdiye kadar 944kez okundu!

"Yeni Kimlik Takibi Nasıl yapılır ?", 5 out of 5 based on 1 ratings.
Emoji ile Tepkini Göster !
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 758 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.