Yeni iPad Pro Sağlamlık Testi -Video

Read ın your language

iPad Pro , Görsel Apple sitesinden alınmıştır.

Bu yazı şimdiye kadar 248kez okundu!

Yeni iPad Pro Sağlamlık Testi -Video

Yeni iPad Pro Sağlamlık Testi – Video ‘sunu Jerry Rig çekmiş ve youtube ‘da paylaşmış. Sıfır kutusundan çıkarttığı iPad Pro ‘yu hunharca çiziyor , eğiyor , büküyor bakın sonra ne oluyor ?

iPad Pro , Görsel Apple sitesinden alınmıştır.

Yeni iPad Pro ‘nun çok ince ve şık tasarımının aslında aynı zamanda sağlamlık konusunda zaafları olduğunu gösteriyor.  Videoyu izleyin

.ads in wordpress

Yeni iPad Pro mağruz kaldığı bütün zorluklara çok direnemiyor. Özellikle büküldüğünde hiç zorlanmadan kırılıp kullanılamaz hale gelmesi vereceğiniz paranın çok çabuk atmosfere karışacağını videodan net anlayabilirsiniz.

iPad Pro ‘nun testinde yapılan bazı sağlamlık testi adı altındaki hor ve abartılı müdahaleyi test olarak kabul etmiyorum. Satın alındığında kıyıp zaten kılıfsız kullanan azdır. Sırf çizilmesin , düşünce darbe almasın , çizilmesin diye. Dolayısıyla o kadar da çabuk deforme olacağına inanmıyorum.

iPad Pro ile beraber 2nci nesili çıkan Apple Pencil de çok çabuk kırılıyor.

İZLEDİĞİNİZ VİDEO HK.DA ANKET !

Yeni iPad Pro Türkiyede Satışta

 

Bu yazı şimdiye kadar 248kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.