XBOX One ile Oyun Videoyunuzu paylaşma desteği geldi

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 2347kez okundu!

139688785837-525x295

Microsoft ‘un en yeni oyun konsolu olan XBOX ONE yenilikleri ile sık sık teknoloji gündemine geleceğe benziyor. Bu kez yenilik  oynanayan oyuna ait videoyunun dışarı aktarılabilir olmasıdır. Youtube gibi bilinen bir platform için destek geliyor.

Örneğin; Futbol oyunu oynayanlar her zaman attıklar golleri arkadaşları ile sosyal ortamda paylaşıp beğenilmesini,yorum yapılmasını beklerler.

İşte bu yeni özellik ile XBOX ONE kullanıcıları direkt oyun konsolunda youtube’a video paylaşabileceklerdir.

Microsoft da kullanıcıların rahatını düşünerek Kasım 2013′te bir YouTube uygulaması üzerinde çalıştıkları duyulmuştu. Bugünden itibaren Xbox One’ınızda bir YouTube uygulaması olacak. Game DVR ile oyunlardaki muhteşem anlarınızı kaydedebilir, Upload Studio’da bu videoları düzenleyebilir ve basit bir paylaş butonuyla YouTube hesabınıza atabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama YouTube videolarını Xbox One üzerinden izlemenizi de sağlıyor.

UploadStudioDemo-610

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 2347kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.