www.filmclub.com.tr

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 3716kez okundu!

Yasal olarak doya doya film izlemek istemez miydiniz ?

Hem yasal olmayan şekilde film izlemek hem de onu indirmek için çeşitli detaylarla uğraşmaya gerek yok. Kesintisiz olarak internetten istediğiniz filmi,belgeseli rahat rahat izleyebilirsiniz. Sansürsüz,reklamsız film izleme keyfi hem de ayda sadece 9.90 TL’ye. Abone oluyorsunuz, nerde olursanız olun , ihtiyacınız olan şey sadece bilgisayar ve internet.

Benim gibi film tutkunuysanız, microsoft’un bu sitesi sizi çok mutlu edecek demektir.

www.filmclub.com.tr

Film Club ‘u sevmeniz ve tercih etmeniz için 10 neden ?

  1. Hemen izlemeye başlarsınız İndirmeyi beklemeden, istediğiniz içeriği anında seyretmeye başlarsınız.
  2. İstediğiniz yerde istediğiniz zaman seyredebilirsiniz.Internetin olduğu her yerde, bağlanın izleyin!
  3. Sınırsızca, doya doya film izleme keyfini yaşarsınız.Bir kere, 3 kere değil, 1 gün, 1 hafta değil, istediğiniz kadar seyredin.
  4. Kesintisiz izlersiniz FilmClub’ın  yüksek teknolojisi sayesinde donma takılma olmadan, film izlemenin keyfine varın.
  5. Özgürce izlersiniz Sözleşme yok, taahhüt yok. İstediğiniz zaman üye olur, dilediğinizde vazgeçebilirsiniz.
  6. Yüksek kalitede izlersiniz FilmClub’ın yüksek teknolojisi sayesinde donma takılma olmadan, film izlemenin keyfine varın.
  7. Premium içeriğe ulaşırsınız.Tüm Dünya’da en çok sevilen ve izlenen, sizin için seçilmiş, özel içeriklere rahatça ulaşırsınız.
  8. FilmClub’ın bitmeyen fırsatlarından faydalanırsınız Hediye içerikler, süprizler ve sizi her an şaşırtacak fırsatlarıyla film izleme keyfinize heyecan katar…
  9. Her zevke hitap eder.  Hem dilediğiniz türde filmi izler, dilerseniz dizi, belgesel, anime ya da yetişkinlere özel içerikler ile izleme zevkinize çeşitlilik katarsınız.
  10. Sansürsüz film izlemenin tadına varırsınız.  Bölünmeden, kesintisiz tüm detayları ile film izleme keyfi sadece FilmClub’ta !

 

 

 

Bu yazı şimdiye kadar 3716kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.