Wifi ve Bluetooth’lu GoPro Hero+ hakkında

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 2008kez okundu!

 

GoPro‘ yu teknoloji haberlerini biraz okuyup takip eden yada aksiyon ve su sporlarını seven herkes bilir.

Gerek spor yaparken gerekse de adranelin dolu bir aksiyonu görsel ve video kaydı için bilinen en başarılı ilk portatif kameradır. Sadece Kamera değil aynı zamanda fotoğraf makinasıdır da.

Instagram ‘da başarılı fotoğraf paylaşımları ile Mr.Traveller (Vedat Dumanlı) dikkat çeken arkadaşımın arkadaşı Vedat Dumanlı ‘ın GoPro kullandığını belirtmeden geçmiyim.

GoPro aksiyon kamerasının çeşitleri, uygun fiyatlıdan daha pahalıya doğru teknik özellikleri ile birbirinden ayrılarak devam ediyor.

Yazıya konu olan model ise ; Uygun fiyatlı ve başlangıç seviyesi denebilecek  GoPro Hero+

GoPro-04-tayfuncatechnology

Hero ve Hero+ LCD modellerine ilave olan yeni GoPro Hero+, Wi-Fi ve Bluetooth ek bağlantılarıyla diğer  Hero modelerinden ayrılıyor.

Su geçirmezlik özelliği ile bilinen aksiyon kamerasını havada,denizde, karada her yerde kullanabilirsiniz.

GoPro Hero+ kamerayı tercih ettiğinizde kutu içinde bahsettiğimiz aksiyonlar sırasında kullanmanız gereken aksesuarlar yok. İhtiyacınıza göre ayrıca satın almanız gerekiyor. Çok da uygun fiyatlı olduklarını söyleyemem.
Satın almayı düşünüyorsanız , bütçenizi 700-850 TL arası olarak ayarlamanız gerekiyor. Tabii ki daha üst model ve teknik özellikte ürünlerle fiyat skalanız 1.400 TL ve üzerine çıkartmanız gerekecek.

.ads in wordpress

GoPro+ ‘ın özelliklerine göz atarsak ;

Saniyede 60 kare (fps) 1080p ve 720p çözünürlükte video kaydedebilen kamerada 8 megapiksel çözünürlüklü fotoğraf çekimi yapmak da mümkün. Time-Lapse ve burst modlarına da sahip olan kamera, 40 metre derinlikte dahi kullanılabiliyor. GoPro Hero+’ta  buna ek olarak otomatik düşük ışık modu da bulunuyor. Bu mod sayesinde kamera kare hızlarını ışık koşullarına göre değiştiriyor. Kullanıcılar kamera ayarlarını düzenlemeden bu mod yardımıyla aydınlık ve karanlık ortamlar arasında geçiş yapabiliyor.

Wi-Fi ve Bluetooth ‘lu GoPro Hero+ ‘un en büyük avantajı nedir ?

Wi-fi ve Bluetooth aracılığıyla çekimleri anında akıllı telefon,tablet,pc ile uzaktan paylaşabilir ve instagram,youtube,facebook gibi bir çok sosyal medya platformuna hızlıca yükleyebilirsiniz.

Satış Fiyatı nedir , ne zaman Türkiye ‘de satışa çıkar ?

4 Ekim’de dünya genelinde piyasadaki yerini alacak olan Wi-Fi destekli GoPro Hero+, Amerika’da 199 dolardan satışa sunulacak. Kameranın Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz belli değil.

 

Bu yazı şimdiye kadar 2008kez okundu!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
GoPro
Product Name
GoPro Hero+
Price
USD 199
Product Availability
Pre-Order Only

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.