Tesla Model 3 anahtarı cep telefonunuz

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 533kez okundu!

Tesla Model 3 anahtarı cep telefonunuz

Tesla Model 3 , 2018 yılında satışa sunulacak yeni tanıtımı yapılan teknoloji harikası otomobildir.

Apple ‘ın inovatif yaklaşımı gibi ilklerle gelen Tesla ‘nın geleceği de şimdisi de Apple gibi dünyanın en değerli markası olma yolundadır. Tüm yenilikler öncü olarak Tesla ‘dan geliyor. Bu durumda bir zamanlar cep telefonu pazarını domine eden Finlandiya’lı ünlü Marka Nokia ‘nın AR-GE konusunda yeterince yatırım yapıp öncü bir teknoloji ile varlığını sürdürememesini akla getiriyor. Günümüzde de otomobil sektörünün Apple ‘ı TESLA’dır. BMW, Mercedes ,GM, gibi dünya devi markaların TESLA ‘nın gölgesinde kalmaması gerekiyor. Aksi takdirde Nokia’nın başına gelenlerle yüzleşmeleri kaçınılmaz olacaktır.

Tesla Model 3 ile anahtarınız cep telefonunuz olacak. Dolayısıyla ama cep telefonunuzu unutmayın, kaybetmeyin. 🙂

Model 3 için 500.000 ön siparişten 30 ‘unu teslim etmiş. Elon Musk ,Tesla ‘nın kurucusu sık sık sosyal medyadan takipçileri ile paylaşımda bulunarak bilgilendiriyor. Kırmızı Tesla Model 3 ile tanıtımda çok doğru renk kararı vermiş onu da belirtmek lazım. Bazı otomobillere Kırmızı renk çok yakışırken bazılarına hiç yakışmıyor. Yakışanlar kategorisinde Ferrari den sonra artık Tesla Model 3 diyebilirim. Yakışmayana örneğiniz var mı ? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Tesla Model 3, satış fiyatı 35.000,-USD den başlıyor 50.000,-USD ‘a kadar çıkıyor. Elon Musk , amaçlarının çok pahalı otomobillere üretmek olmadığını ancak ucuz da olamayacağını fark ettiğini paylaşmış. Her ekonomiye uygun Tesla Modeli ile ihtiyaca cevap verileceği paylaşılmış.

Tesla Model 3 , standart bir batarya ile ;

0-100 KM ‘e 5.6 saniye de ulaşacak ve saatte 209 KM hız ile 350 KM yol alabilecektir.

Ek olarak güçlendirilmiş batarya kullanmak isterseniz , saate 225 KM hız ile 500 KM yol alabilirsiniz.

.ads in wordpress

Bahsi geçen markalara ilaveten Toyota ve Honda gibi Japon üreticilerin de benzer çalışmaları elektirikli uzay çağı görünümlü otomobilleri mevcuttur.  Sizce neden Tesla kadar ilgi çekemiyorlar ?

Görsellere göz atarak siz karar verin.

 

 

 

Bu yazı şimdiye kadar 533kez okundu!

Emoji ile Tepkini Göster !
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 761 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.