Telefonunuz iki ekranlı değil diye üzülmeyin, bu kılıf sizin için geliyor

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1469kez okundu!

ikinci ekran kılıf

Çift kapaklı telefonlar daha önce istiridye kapalı telefonlarla bir ara hayatımıza girip çıktılar. İkinci ekran her zaman bilgi ekranı görevi görmüştür. Kısayollar ve bilgi ekranı çok şart mı ? İhtiyaçlarla doğru orantılı tabii. Başa dönüp telefon şart mı , akıllı telefonlara 2.5-3 bin TL vermek şart mı diye sorular da takip edebilir.

popSLATE 2, iPhone kullanıcıları için ikinci bir ekran seçeneği sunuyor. Bu ekran akıllı saat gibi kullanılabiliyor, elektronik okuyucu işlevi görüyor. iPhone 6 ve 6 Plus ile sonraki nesilleriyle uyumlu çalışan popSLATE 2 ile telefonu sadece 0,16 inç kalınlaştırıyor. yedek bataryalı kılıflardan daha ince.

Elektronik mürekkepli ekranının altında bulunan 3 kontrol düğmesi ise özellikler ve menüler arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. Indiegogo üzerinden fon toplayan ve protipini gördünüz popSLATE 2, e-mürekkep kullanan ekranıyla kullanıcılarına bildirim, kitap okuma, haber kaynağı akışı gibi temel özelliklerin yanı sıra cüzdan ve harici pil işlevi de görüyor.

ikinci ekran 12.-E-reader-video_02

Gözüken o ki şimdilik proje iPhone’lar için…

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 1469kez okundu!

Değerlendirme
İnceleme tarihi
İnceleme konusu
E-Mürekkep 2nci Ekran
Puan
51star1star1star1star1star

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 782 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.