Starwars Yeni Film fragmanı yayınlandı (video)

Read ın your language

Starwars The last jedi
Starwars The last jedi

Bu yazı şimdiye kadar 651kez okundu!

Star wars Yeni Film fragmanı yayınlandı (video)

Star wars Yeni Film fragmanı yayınlandı. ” The Last Jedi”

Dünyanın dört bir yanından hayranları bulunan Star Wars serisi yıl sonunda yeni filmiyle karşımıza çıkacak. Heyecanla beklenen bu yapımdan ilk fragman sonunda paylaşıldı.

Hepimiz oldukça iyi biliyoruz ki efsane seri uzun süren bir aranın ardından 2015’te Star Wars: The Force Awakens ile sinemalara geri dönmüştü. J.J. Abrams tarafından yönetilen film izleyicilerin sevdikleri kahramanlarla yeniden buluşmasına vesile oldu. Aynı zamanda yeni karakterlerle tanışmamızı da sağladı. The Force Awakens’in gişede büyük ilgi görmesiyle devam filmi de garanti altına alınmış oldu.Sekizinci filmin ismi ocak ayında duyurulmuştu. O zamandan beri The Last Jedi tam olarak ne anlama geliyor bilinmiyor. Bu konuda çeşitli teoriler üretildi. Birçok analiz yapıldı. Sonunda ilk ipucunu paylaşılan fragman sayesinde aldık.

Nasıl olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz sekizinci filmin yönetmenliğini Rian Johnson üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi isimler yer alıyor.

.ads in wordpress

Belirsizlik sebebiyle daha fazla meraklanmamıza neden olan “Star Wars: The Last Jedi” dünya çapında 15 Aralık‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Fragmanı ve  filmin ilk posterini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Starwars The last jedi
Starwars The last jedi

Bu yazı şimdiye kadar 651kez okundu!

Emoji ile Tepkini Göster !
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 760 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.