StarCraft Brood War artık ücretsiz indirme linki

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 939kez okundu!

StarCraft Brood War artık ücretsiz indirme linki

StarCraft Brood War artık ücretsiz indirme linki ;

Blizzard’ın efsanevi strateji oyunu StarCraft ve ek paketi artık ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

StarCraft Brood War artık ücretsiz indirme linki
StarCraft Brood War artık ücretsiz indirme linki

Blizzard Entertainment şirketinin ilk olarak 1998’de oyun dünyasına kazandırdığı Starcraft, bilimkurgu ve fantastik temalı olarak bir klasik halini aldı. Gerçek zamanlı strateji oyunu StarCraft ve ek paketi Brood War artık ücretsiz olarak internetten indirilebiliyor.

Toplamda 10 milyon kopyası satılan oyun, başta Güney Kore olmak üzere birçok ülkede milyonlarca oyuncunun beğenisini kazandı. Dünya çapında dijital sporların, profesyonel oyunculuğun ve canlı yayınlanan yarışmaların en önemli platformu olmayı başaran oyun, StarCraft II ve ek paketleriyle yoluna devam etti.

.ads in wordpress

Hakkında yazılan 8 roman da bulunan oyun, 26. yüzyılda Samanyolu Galaksisi’nin uzak bir köşesinde geçiyor. Oyunun son versiyonu, Kasım 2015’te StarCraft II: Legacy of the Void ile oyun severlerle buluştu. Buna karşın orijinal oyuna olan ilgi hiç azalmadı.

Bu nedenle Blizzard Entertainment, oyunun güncel grafiklerle yeniden üretimine girişti. 2017’nin ikinci yarısında çıkarılması beklenen Starcraft: Remastered, Ultra HD (4K) grafiklerle eski oyunun aynısı olacak. Üstelik orijinal oyunun en iyi oyuncuları da oyunun performansını iyileştirmek için şirkete danışmanlık yaptı. Şirket, bu oyunun tanıtımı kapsamında eski oyunu ücretsiz yayımlama kararı aldı.

Oyunu Windows veya Mac işletim sistemli bilgisayarlarınız için buradan indirebilirsiniz.

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
5 based on 4 votes
Software Name
StarCraft Brood War
Operating System
Windows , MacOS
Software Category
Game
Price
USD FREE
Landing Page

Bu yazı şimdiye kadar 939kez okundu!

Emoji ile Tepkini Göster !
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 758 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.