Siri ‘nin sesi kim ? Peki Türkçe Siri ‘yi kim seslendiriyor ?

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 3819kez okundu!

Siri ‘yi tanımayan var mı ?
Henüz tanışmadıysanız yada yabancı dil konuşuyor diye tanışamadıysanız iOS 8.3 ile gelecek özellikler arasında Türkçe konuşan siri de mevcut olacak.

Siri, iphone ve ipad kullananların sesli komutlar ile istediklerini yapan ve sesli olarak geri bildirim yapan servisidir.Buyrun Siri ile kanlı-canlı tanışın.

Susan Bennett Kimdir ?

http://susancbennett.com/

 

Türkçe Siri kim seslendirecek acaba ?

Bu yazı şimdiye kadar 3819kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 778 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.