Saturn Elektronik Mağazaları kapanıyor mu ?

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 6035kez okundu!

saturn

Türkiye’de 4 senedir olan elektronik Mağaza zinciri bir habere göre Türkiye pazarından çekiliyor.

Saturn markası Almanya’nın 1961 yılında Köln şehrinde kurulan ve Avrupa’nın 11 ülkesinde ( Türkiye, Avusturya, İtalya, Polonya, Macaristan, İspanya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, İsviçre ve Rusya) mağazaları bulunan köklü bir firma olup aslında yine Türkiye’de çok yeni adı duyulan MEDIAMARKT ‘ın kardeş kuruluşudur.

.ads in wordpress

Toplam 16 ülkede 890’ı aşkın mağazası ve 60.000’den fazla çalışan sayısı ile Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi konumunda bulunan Media-Saturn Holding’in bünyesinde yer almaktadır.

Haberin detayına göre ; Saturn Mağazaları kapanmayacak olup sadece tek marka adında birleşecekler. Tüm personeli ile mağazalar hizmet vermeye devam edecek iken sadece MEDIAMARKT olarak isim değişikliği gerçekleşecek.

1300288835_Saturn_Taksim_Magaza_Ici_1
Demirören İstiklal Alışveriş Merkezi’nde / Taksim -Beyoğlu

Türkiye ‘de nerde SATURN Mağazaları var ?

Forum İstanbul/Bayrampaşa

Demirören İstiklal Alışveriş Merkezi’nde / Taksim -Beyoğlu

Saturn Marmara Forum’da/Bakırköy

Saturn Şişli Trump Towers’da

İzmir Gaziemir Optimum AVM’de

Bu yazı şimdiye kadar 6035kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.