Samsung ‘un Yeni Akıllı Saati GearS2

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 2038kez okundu!

1441687833-1441599403-samsung-gear-s2-16--td

Samsung GearS2 ile akıllı saatlerinin yenisini tanıttı ve satışa sunuyor. Tanıtım videosundan da izleyeceğiniz üzere GearS2 ‘nin camını çerçeveleyen bazel denilen parça 360 derece dönebiliyor. Estetik olarak görünmesinin yanından fonksiyonunun olması da cabası. Bazeli çevirdiğiniz de GearS2 ‘nin menüleri arasında geçiş yapılıyor. Enter yani giriş işlemi üzerine yine ekran üzerine dokunarak gerçekleştiriyor. Şu haliyle Apple Watch ‘un klasik saatlerde kullandığımız ayar düğmesini navigasyon tuşu kullanması gibi GearS2 de camını çerçeveleyen bazeli ile aynı işlemi gerçekleştiriyor.

Apple Watch ile Samsung GearS2 akıllı saat kıyaslamasını sonraki yazımdan bulabileceksiniz.

GearS2 ile Sağlık uygulamalarının ön planda tutulduğunu belirtmekle de fayda var. Güzel tarafı sportif faaliyetlerinize ait verileri telefonunuz olmadan da saklayabiliyorsunuz. GearS2 bu fonksiyonu ile depolama alanı olduğunu da vurgulamış oluyor.

GearS1 ile 2 arasındaki dizayn farkını da gözden kaçırmamak lazım.

.ads in wordpress

Wifi- Kablosuz İnterneti tespit eden Akıllı saati gördünüz mü ?

Bu yazı şimdiye kadar 2038kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.