Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 plus hakkında yorumlar

Read ın your language

SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8+ HAKKINDA YORUMLAR-4
SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8+ HAKKINDA YORUMLAR-4

Bu yazı şimdiye kadar 2174kez okundu!

SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8 Plus HAKKINDA YORUMLAR

SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8+ HAKKINDA YORUMLAR-4
SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8 Plus HAKKINDA YORUMLAR-4

Samsung Galaxy S8 ve  Galaxy S8 Plus hakkında yorumlar yapmadan öncelikle ürünün özelliklerine ve görünüşe bakmak da fayda var. Malum Samsung ‘u üst yöneticisi ve Note 7 hakkındaki haberler oldukça etkilemiş ürünlerinden çok bu haberler konuşulmuş oldu. Beklentiler her geçen gün yükseliyor. Fiyatlar da yükseliyor. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında yorumlar öncesi fiyatlar ne cep bıraktı ne de göz . Hemen belirtelim, her iki modeli satın almak isteyenler şuan kullandığınız telefonu satsanız bile üstüne oldukça nakit ödemeniz gerekiyor.

Türkiye satışa çıkış tarihi ve  satış fiyatı

Samsung Galaxy S8, 21 Nisan 2017 tarihinde satışta olacak. Samsung Galaxy S8+ hakkında bir bilgi henüz yok.
Samsung Galaxy S8 4.399 TL ve Samsung Galaxy S8+ 4.999 TL‘ye satışa sunulacak.
Ülkemizde ,  siyah, orkide grisi ve altın olmak üzere 3 renkte satışa sunulacakmış. Toplam 5 renk olan ürünün neden diğer 2 renk opsiyonu satışta olmayacak o da başka bir soru ?

4 bin TL ‘nin üzerinde cep telefonu mu olur muş ? Artık cep telefonları da lüks tüketim olarak bir pırlanta ,altın gibi değerlendirebiliriz. Tabii , yatırım olarak düşününce bence Altın yada pırlanta almak daha makul. En azında 1 sene sonra değer kaybetmez. İkinci el satışları da yarı fiyatından da fazla olacağı için bu cihazları ikinci el almak da makul değil diye düşünüyorum. Ancak tercih sizin tabii. 🙂

Samsung Türkiye instagram paylaşımından sonra fiyat konusunda yorumlarını paylaşanlardan belli 🙂

Galaxy S8 karşınızda! Galaxy’in yeni üyesi sonsuz ekranı ve şık tasarımıyla fark yaratıyor. #GalaxyS8 #SınırlarıKaldır

Samsung Türkiye (@samsungturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8+ HAKKINDA YORUMLAR-4
SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8 Plus HAKKINDA YORUMLAR-4

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Hakkında Yorumlar ve Özellikleri

Bir çok teknik terimi burda listelemeye gerek yok diye düşünüyorum. Çok teknik anlamda herkesin önem verdiğini düşünmüyorum. Daha sadece bir şekilde yeniliklerini ve özelliklerini  şöyle özetleyelim.

 • Büyük ekran modası devam ediyor. Galaxy S8 5.8 inç ve Galaxy S8+ 6.2 inç lik ekran ile ufak tablet boyutunda ekrana sahip.
 • 2K ekran çözünürlüğüne sahip.
 • Ekran kullanım oranı çerçevelerin azaltılması ile yükselmiş bu güzel tarafı. Diğer taraftan elinizden düştü mü vah vahhh…
 • Parmak izi okuyucu LG markasında olduğu gibi arkaya alınmış. iPhone 8 veya iPhone Edition serisinde de böyle olması bekleniyor.
 • Ekranda fiziksel basılan tuş yerini dokunmatik bir tuşa bırakmış. Daha estetik olmuş o kesin. iPhone 7 itibaren kullanılan 3D touch yani temas edilince ,titreşimle geri bildirim, temas süresine göre açılan menü opsiyonu da bu dokunmatik ekran ile geliyor.
 • İşlemcisi hızlı olacak elbet , 4 GB RAM olacak bilgisayarımın o kadar RAM ‘i yok siz düşünün. Android için değil 4 GB – 8 GB RAM olsa ne fayda. Mobil işletim sistemi oldukça fazla RAM ‘den tüketiyor. RAM kaç olursa olsun hiç bir zaman %50 den aşağısı kullanılabilir kalmaz.
 • Hafıza kartı 256 GB ‘a kadar ilave takılabiliyor. İçinde 64 GB ve 128 GB hafıza kapasiteli olarak satılacak.
 • 12 MP ön kamera ve 8 mp arka kamerası var. Otomatik odaklanan akıllı odaklanma ve düşük ışıkta bile başarılı fotoğraf çekebileceği belirtiliyor. Deneyen olursa bizimle de paylaşsın lütfen.
 • Parmak izi tarayıcısına ilave İris (göz) taraması ve yüz tarama da ilave edilmiş. Sanki içince devlet sırrı taşıyoruz. Bu ne güvenlik arkadaş ? Bu kadar güvenlik başka nerde var acaba ? Diğer taraftan bu güvenlik varken kurduğunuz bir uygulama ile bu güvenlik önemleri masal olduğuyla kalır. Cihazın içinde cirit atarlar haberiniz olmaz walla.
 • iPhone ‘nun Siri ‘si Samsung ‘un Bixby ‘i var artık. Mantık olarak aynı çalışacakmış. Bakalım Siri mi daha iyi Bixby mi ? Bu soruyu sordum ancak arkasından hala Siri daha iyi diye belirtmek isterim. Çünkü Bixby ‘nin Türkçe desteği yokmuş. Yalnız Bixby Türkçe desteği geldiğinde S.Aleyküm derse olay tamamdır. 😀
 • Son olarak kutu içeriğinde AKB adı verilen yüksek kaliteli olduğu belirtilen kulaklık yer alıyormuş. Beats audio klasmanına da alternatif oluşturulmak istenmiş anladığım kadarı ile. Ayrıca satın alınmak istenirse fiyatı 100 USD mış. Beats Audio ‘yu da modeline göre o fiyata da bulabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8+ HAKKINDA YORUMLAR-4
SAMSUNG GALAXY S8 VE GALAXY S8 Plus HAKKINDA YORUMLAR-4

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 2174kez okundu!

"Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 plus hakkında yorumlar", 5 out of 5 based on 1 ratings.
Summary
Author Rating
1star1star1star1stargray
Aggregate Rating
5 based on 5 votes
Brand Name
Samsung
Product Name
Galaxy S8
Price
TRL 4399
Product Availability
Pre-Order Only

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 780 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.