Samsung Galaxy Note5 Kullanım Kılavuzu

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 8255kez okundu!

Galaxy-Note5_tayfunca-teknoloji-technology

Samsung Galaxy Note serisinin son teknoloji harikası ürünü Galaxy Note 5 model adı SM-N920V ‘nin kullanım kılavuzudur. Genel olarak tüketici de kullanım kılavuzu okuma alışkanlığı olmadığı için kutudan çıkan üründen sonra gerisi bir kenara atılır.

Cihazın kullanım kılavuzunu kullanmak yerine keşfetmeyi tercih eden bir toplumuz sanırım. (İlla Amerika’yı yeniden keşfedicez)

.ads in wordpress

 

Bu yazı şimdiye kadar 8255kez okundu!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 4 votes
Brand Name
Samsung
Product Name
Galaxy Note 5
Price
TRL 2699
Product Availability
Available in Stock

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

4 yorum

  1. Kardeş ben amerikadan getirttim bu verizon modeli olan note 5 i fakat türkçe dil seçeneği bulunmamakta e haliyle modelide sm n920c değilde sm n920v olunca türkçe rom da bulunmuyor bana bi çare kardeş.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.