PS4,XBOX ONE,PS3,XBOX 360 Klavye ve mouse ile kullanma Henüz Değerlendirilmemiş

Read ın your language

maxresdefault

Oyun oynamak için bilgisayarları hepimiz kullanmışızdır. FRP ve RPG oyunları oynayanlar özellikle klavye ve mouse kombinasyonu ile oyun oynamaya alışmışlardır. Bu tarz oyun severler bu sebepten konsolları tercih etmezler.

Her ne kadar da oyun konsollarının kablosuz kumandaları rahatlık sunsa da, bir klavye ve mouse ‘un yerini alamamışlardır. Bir çok aksiyon ve spor oyunlarında klavye aramaksız oynanabilirsiniz ancak FRP ve RPG oyunlarında bir klavye ve mouse şarttır.

PS4 ,XBOX ONE,PS3,XBOX 360 gibi çok bilinen oyun konsollarına klavye ve mouse takıp kullanmak ister misiniz ?

Bunun mümkün olduğunu bu yazı ile sizlerle paylaşmak istedim.

Çinli May Flash markasının ürünü olan Max Shooter Pro ile popüler oyun konsolları için PS4,XBOX ONE gibi klavye ve mouse kullanmayı mümkün kılan dönüştürücüdür.

Nasıl kullanıldığını video’dan izleyebilirsiniz.

.ads in wordpress

Bir çok oyun konsoluğuna ait çeşitli dönüştürücü ve araçlara linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.mayflash.com

FRP nedir ?

RPG nedir ?

A Keyboard and Mouse Converter for PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Bu Yazıyı Değerlendirin lütfen.

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 783 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Sizin yorumunuz yok mu ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.