PS4 Detaylı inceleme – 1080p 2 saatlik video

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 4803kez okundu!

2013112122531632172

Donanım Haber ekibi tarafından  hazırlanan oldukça detaylı incelemeyi izlemenizi öneririm. 2 saat inceleme için oldukça alışılmadık bir süre. Üstüne üstlik 1080p full Hd görüntü kalitesi ile meraklıların gözüne de hitap ediyor.

Tiyolar mevcut, karar vermenize yardımcı olacak bir kılavuz şeklinde video olmuş.

Emeği geçenlere teşekkür eder , iyi seyirler dilerim.

UYARI: Cep telefonu ve tablet üzerinden 3G ile izlemenizi önermem. Çünkü kotanız var ise izleyeceğiniz video kontanızı bitirebilir.

Videoyu yüksek çözünürlükte kaliteli izlemek için;  video  ses  ayarının hızasında en başta duran dikdörtgen’in iç içe geçmiş olduğu düğmeye basın ve “HD” seçin. 1080p kalitesinde net görüntü ile izleyebileceksiniz.

 

.ads in wordpress

Bu yazı şimdiye kadar 4803kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.