Playstation Klasik Satışta!

Read ın your language

Playstation Klasik
Playstation Klasik

Bu yazı şimdiye kadar 478kez okundu!

Playstation Klasik Satışta!

Playstation Klasik Satışta, Ülkemizde 3 Aralık itibarı ile satışa çıkmıştır. Playstation Klasik ‘i ilk defa duyuyorsanız , özetleyelim.

Playstation Klasik , ilk playstation ‘un minyatür hali olarak düşünün. Tamamen aynısı ancak ufak tefek güncellemeler ile günümüz TV ve monitörlerinde kullanılabilir hale geliyor. Yeni Oyunlar oynayamacağınızı hemen belirtelim. Playstation Klasik biraz nostaljiyi sevenlere hitap etmektedir. Fiyatı da tabii ki Playstation 4 veya Playstation Pro ‘a yakın değil. Çok daha uygun fiyatlı bir ürün olarak klasik Playstation oyunlarını oynamak isteyenler için satışa çıktı. Bakalım Playstation ‘un bu ürünü ne kadar ilgi görecek ve satılacak ? Tam da yeni yıl öncesi satışta olması çocuklar hatta yetişkinler için eğlenceli bir hediye olabilir. Bence daha çok yetişkenlerin ilgisini çekebilir. Çünkü son model ve en yeni grafikli oyunları gören çocukların pek ilgisini çekeceğini düşünmüyorum.

.ads in wordpress

Playstation Klasik , bizi aslında zamanda yolculuk yaptırarak ilk Playstation ‘ın çıkış tarihine 1994 ‘e götürüyor. Playstation 1 olarak düşünebileceğimiz cihaz ile tamamen aynı görüntüye sahip Playstation Klasik sadece %45 oranında minikleşmiş.

Playstation Klasik , gri kontrol kolları USB soketli olarak gelecek ve Playstation Klasik HDMI ile günümüzdeki FULL HD TV ‘lere takılabilecek. Görüntü kalitesi FULL HD gerektirmiyor belki ancak eski televizyonların çok yaygın olmadığını hesaba katarak HDMI ‘lı olması isabet olmuş.

.ads in wordpress

Playstation Klasik
Playstation Klasik

Playstation Klasik ile beraber yüklü olarak tam 20 oyun gelecek. İlave oyun yüklenemeyecek. Bunlarla idare edin artık. Maksat nostalji değil mi ?

İşte merak edenler için liste;

● Battle Arena Toshinden
● Cool Boarders 2
● Destruction Derby
● Final Fantasy VII
● Grand Theft Auto
● Intelligent Qube
● Jumping Flash
● Metal Gear Solid
● Mr Driller
● Oddworld: Abe’s Oddysee
● Rayman
● Resident Evil Director’s Cut
● Revelations: Persona
● Ridge Racer Type 4
● Super Puzzle Fighter II Turbo
● Syphon Filter
● Tekken 3
● Tom Clancy’s Rainbow Six
● Twisted Metal
● Wild Arms

Playstation Klasik , Türkiye satış fiyatı muhtemelen 750-800,-TL arasında olacaktır. 

Daha fazla bilgi için tıklayın/dokunun.

Playstation Klasik-1
Playstation Klasik-1

Playstation 4K geliyor

Playstation Sanal Gerçeklik gözlüğü PS4 VR

Sony Playstation Now

 

 

Bu yazı şimdiye kadar 478kez okundu!

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
SONY
Product Name
PLAYSTATION CLASSIC
Price
TL 800
Product Availability
Pre-Order Only

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.