Periscope Canlı yayın kayıt ve Drone Canlı Yayın destekliyor

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1945kez okundu!

Canlı Yayın video olarak paylaşma konusunda sıkça duyduğumuz Periscope yeniliklerle gündemde yerini alıyor. Kullananlar bilir, Periscope canlı yayın paylaşımınız sadece 24 saat tekrar izlenebilir durumdaydı. Ancak artık canlı yayınınızı kaydetme imkanı da sunduğu için kaçıranların tekrar izleme imkanı olacaktır. Yada sonradan paylaşımlar için de güzel fikir.

Periscope-Drone-Kayıt

Periscope Drone – İHA kullanıcılarını da sevindirdi.

Drone ile Canlı Yayın paylaşımı yapmak Periscope ile mümkün olacak.

Uygulama entegrasyonu ile gerçekleşecek bu işleme ayrıca GOPRO ‘lar da dahil olacak.

Drone ‘ların hepsi değil bilinen marka DJI üretimli olanların bu desteği vereceği duyuldu.

GoPro ve Drone DJI Phantom gibi cihazların canlı yayın özelliğinin olması çok daha kaliteli videoların olacağına işarettir.

.ads in wordpress

Haber kaynağı : http://www.wired.com/

Bu yazı şimdiye kadar 1945kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.