Organizasyon yapmak artık daha kolay , nasıl mı ?

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 2296kez okundu!

Günlerden cumartesi ve çalışmamanın vermiş olduğu zaman bolluğu ve kendine zaman ayırmanın verdiği tatlı huzur ile son zamanlar da mantar gibi türeyen kahve mekanlarından birinde otuyorum. Bu oturduğum  mekan  zincir ve ünlü bir marka ait onu da çok belirtmeye gerek yok artık.

Hem güzel bir havada kahve içiyim hem de biraz blogum ile ilgileniyim diye mekana oturdum. Siparişimi verdikten sonra klasik soru ; “Wifi şifresi nedir?” Cevap çeşitli harf ve rakam kombinasyonları ile servis yapan kişinin tekrarları üzerine başarı sağlanarak bağlantı sağlanıyor. Gelen buzlu kahveyi yudumlarken bir bakmışsınız internete bağlısınız ancak web sayfalarını açamıyorsunuz. Tekrar mücadele başlar ve bu kez mekanın modemi resetlemesini rica edersiniz. Sonuç ; Nihayet bağlantı başarılı. İnternet bağlantısı ile mücadele halindeyken yan masaya genç bir girişimci arkadaşım oturuyor. Girişimci olduğunu yüzüne bakarak anlamadım tabii ki. İnternet bağlanıyor ,ben de yok derken muhabbet gelişti.

mekanguru

Raşit Doğan kardeşimin Mekanguru.com ‘un kurucusu olduğunu öğrenmiş oldum. Yazı başlığımız aslında bu konunun özetidir. Evet, mekanguru.com ‘un amacı çeşitli organizasyonlarda size kolaylık sağlamak, mekan mekan gezmeden organizasyon türünüze göre ilgili mekanlardan toplu teklifler almanızı hedefliyor,üstelik hiç bir ücret ödemeden.

Şimdilik Antalya’da hizmet veren mekanguru ilerleyen dönemlerde İstanbul,İzmir,Ankara ‘da da hizmet verecekler. 

Doğum günü etkinlikleriniz ve diğer etkinlik ve organizasyonlarınız için bir şirket olmanıza gerek yok !

Bir kaç telefon ve mekan aramasından sonra sıkılıp birinde karar vermek zorunda değilsiniz.

Antalya Doğum günü mekanlarını bulmak için bir tıkla bir çok mekan listeleyip en uygun mekanı seçerek,sizin için uygun mekanlardan teklif alarak değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin etkinlik sahibi ve mekan sahibini buluşturduğu etkinlik pazaryeri online platformu ; “Mekanguru“.

Neden MEKANGURU.COM ‘u tercih etmelisiniz ? 

  1. Size uygun mekanlara tek bir platformdan ulaşmak için,
  2. Etkinliğinize göre mekan listesinden kolayca erişim için,
  3. Kişi başı ödenmesi gereken ücrete göre sıralama rahatlığı için,
  4. Katılımcı sayısına göre mekan uygunluğuna göre sıralamak için,
  5. Telefon ile tek tek  aramanıza gerek kalmadan görsel zenginliği ve imkanlara göre tespit etmek için,
  6. Bu hizmet için hiçbir ödemek yapmak zorunda olmadığın için,

 

Mekanguru.com Nasıl çalışıyor ?

  1. Üye oluyorsunuz ve üye bilgi gizliliğiniz korunup mekan sahipleri ile siz istemeden paylaşılmıyor.
  2. Etkinliği adınız bile duyurulmadan etkinlik türü,katılımcı sayısı ve kişi başı ücret belirterek teklif istemeniz yeterli.
  3. Etkinliğinizden mekanlar haberdar olur ve birden fazla teklif alır tercihinizi yaparsınız.
  4. Geriye etkinlik gününü beklemek kalır. 🙂

 

Bu yazı şimdiye kadar 2296kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 780 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.