Netflix Türkiye Zamlı fiyatlar

[adsenseyu4]

Read ın your language

Netflix Türkiye Zamlı fiyatlar

Netflix Türkiye Zamlı fiyatlar

Netflix Türkiye Zamlı fiyatları Haziran itibaren üyelik yenilemelerinde ve yeni üyeliklerde güncel fiyatlardan ödeme yapmaları gerekecektir. Yani Temmuz veya Ağustos ayı ödemelerinizi zamlı fiyatlar üzerinden yapacaksınız.

Netflix Türkiye Zamlı Fiyatları ;

Geçtiğimiz aydan beri gündemde olan konu artık netlik kazandı ve yeni üyeler ve mevcut üyeler yenileme sırasında haberdar olacak yada email bilgilendirmesi zaten tarafınıza ulaşmaya başlamış olabilir.

Eski fiyatlar ; 15,99 TL, 27,99 TL ve 39,99 TL şeklindeydi.
Yeni fiyatlar ; 17,99 TL, 29,99 TL ve 41,99 TL olarak değişiyor.

Özet olarak 2,-TL paket başına zam gelmiş durumda. Ülkemizdeki diğer zam oranlarının yanında lafı bile olmaz gibi duruyor.

Bu durumun Netflix üyelerini çok etkileyeceğini düşünmüyorum.

[adsenseyu1]

[adsenseyu2][adsenseyu3][adsenseyu4][adsenseyu5]

Netflix Türkiye Zamlı fiyatlar

Netflix Türkiye sayfası

Dark (Karanlık) Dizi-Netflix

Çok konuşulan ispanyol dizisi La Casa Del Papel (Darphane)

[adsenseyu1]
Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.