MWC 17 – Mobil Konferansın En İyi’leri

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1356kez okundu!

MWC 17 – Dünya Mobil Konferasının En İyi’leri

MWC 17 , Barselona’da düzenlenen fuara her geçen daha da artıyor. Teknoloji gündemi her zamanki gibi hızlı ,heyecan ve merak uyandırıcı olunca, tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Teknoloji Gündemi yoğun olarak MWC ‘den gelecek habelere odaklanmış durumda. Markaların son ürünleri ve özellikleri merak konusu.

MWC 2017 ‘nin En İyi ‘lerini kategorilerine göre şöyle listeleyelim ;

EN İYİ CEP TELEFONU : LG G6

LG G6 MWC 17 en iyisi-tayfuncatechnology
LG G6 MWC 17 en iyisi-tayfuncatechnology

LG G5 ile başlattığı modüler telefon olayından uzaklaşıp daha çok kullanıcının istediklerine odaklanmış gözüküyor. Yüksek çözünürlüklü ekran ve kaliteli görünüş ile konferansın en iyisi olarak betimlenir. Güçlü pil, geniş açı fotoğraf çekme,tek elle kullanılabilme,su geçirmezlik daha ne olsun ?

EN UCUZ AKILLI CEP TELEFONU : ALCATEL LED5

Alcatel Led5 En ucuz akıllı telefon -tayfuncatechnology
Alcatel Led5 En ucuz akıllı telefon -tayfuncatechnology

Alcatel LED5 , ucuz telefonlardaki ucuz görüntünün yerine eğlenceli ve kişiselleştirilebilir modüler telefon kategorisinde olması dikkat çekici geliyor.  Bu yılın en eğlenceli ve sevimli akıllı telefonu Alcatel Led5 . Arka kapağındaki ayarlanabilir led ışıkları ile hem giysinize uyum sağlayan görüneme kavuşur hem de çalan müzik için equalizer showu yapar. Modül olarak eklenebilir hoparlör ve batarya ile de geçen senenin modüller akıllı telefon kategorisinin en ucuz ve sevimli modelidir.

EN İYİ TABLET : Samsung Galaxy Tab S3

galaxy-tab-s3-tayfuncatechnology
galaxy-tab-s3-tayfuncatechnology

Samsung, Apple ‘ın iPad Pro ‘suna alternatif ürün üzerinde çalışmış. Tab S3 ile beraber Apple Pencil gibi Samsung da elektronik kurşun kalemini tanıttı. Wacom ile işbirliği başarılı sonuç vermiş. Samsung Galaxy Tab S3 4 dahili hoparlörü ile eğlenceyi ön plana çıkarıyor. Güçlü donanımı ve üstelik ücretsiz verdiği kalemi ile Android işletim sistemli en iyi tablet oluyor. Apple Pencil ‘ı 100 USD ‘lara satarken Samsung ‘un ücretsiz vermesi de başarılı pazarlama taktiğidir.

.ads in wordpress

EN İYİ AKILLI SAAT : Huawei Watch 2

huawei-watch2-tayfuncatechnology
huawei-watch2-tayfuncatechnology

Akıllı saatler spor verilerinizi saklayıp istenildiğinde istatistik verileri sunmaktadır. Başarılı arayüzler ve ilave özel uygulamalar ile özelliklerine özellik eklenmektedir. Huawei Watch 2 çıtayı yükseltip sürekli kalp ritim ölçümü yaparak anlık olarak aktivite verilerinize ulaşabiliyorsunuz.Tamamen su geçirmezlik özelliği ve dizaynı ile de oldukça başarılı.

.ads in wordpress

EN İYİ LAPTOP : Porsche Design Book One

Porsche Design Book One-tayfuncatechnology
Porsche Design Book One-tayfuncatechnology

Microsoft Surface alternatifi bir ürün karşımızda. Dizayn olarak ilk akla Macbook Air serisini de getiriyor tabii.
2,495 USD ‘dan başlayan fiyatı ile de pek benzerlerinden düşük fiyatlı değil doğrusu. Yani dış görünüşü kadar fiyatı da benziyor. Ancak onu eşsis kılan Porsche Dizayn tamamen metal kasaya sahip olmasıdır. Intel işlemcisinin en güçlü ve son modelini de Kaby Lake Core i7 ve bir çok çıkışı bu kasaya yerleştirmişler. Thunderbolt 3, USB-C, USB-A, and microSD hepsini bir arada bu kadar şık dizayn edilmiş bir laptopda bulmak zor. Hem zerafet hem de donanım bir arada. Ayrılabilir süper yüksek çözünürlüklü ekran ile portatiflik konusu da başarılı şekilde çözülmüş.

 

Bu yazı şimdiye kadar 1356kez okundu!

"MWC 17 - Mobil Konferansın En İyi'leri", 5 out of 5 based on 1 ratings.

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.