Modüler Android Akıllı saat ön siparişte [Video] 

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1769kez okundu!

Modüler Android Akıllı saat “Blocks” ön siparişte [Video]

Kickstarter da fon toplayan ve başarıya ulaşan modüler akıllı saat projesi “Blocks“, üretimine başlanmadan önceki son testlerden geçiyor. Ürünün geliştiricileri, akıllı saate farklı yetenekler ekleyen modüllerin takılıp çıkarılmasını ve çalışma şeklini gösteren bir de inceleme videosu yayınladı. Nabız sensörü, ekstra pil, flaş, programlanabilir ek bir tuş, GPS gibi toplamda 6 modülle kullanıcıların istediği özelliği ekleyip istemediğini çıkarabildiği bir eko sistemi piyasaya sunmaya hazırlanan Blocks, Android tabanlı bir akıllı saat. Dünyanın ilk modüler akıllı saati olduğunu belirten Blocks’un geliştiricileri, Kickstarter kampanyasıyla 1,6 milyon dolar toplamayı başarmışlardı. Paslanmaz çelik kasa, Snapdragon 2100 Wear işlemci, AMOLED ekran, Gorilla Glass ekran koruyucu, su ve toza dayanıklılık gibi özellikleri bulunan akıllı saat, 330 dolarlık fiyatla ön siparişe açıldı. Bu fiyatın içine kullanıcının seçeceği 4 adet modül dahil. Ekstra modüller almak için modül başına 35 dolar ödemek gerekiyor.

Parçasını bilgisayarlar gibi değiştirip ek özellik ekleyebileceğiniz yada özelliğini yükseltebileceğiniz akıllı saatler , projesi aşamasında olan telefonlardan önce geliyor.

Kaynak : Kickstarter

.ads in wordpress

akıllı saat,blocks,modüler saat,plug-in smart watch,tak-çıkart akıllı saat,yap-boz akıllı saat,

Bu yazı şimdiye kadar 1769kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.