LG V30 Hakkında

Read ın your language

LG V30
LG V30

Bu yazı şimdiye kadar 1015kez okundu!

LG V30 Hakkında

LG V30
LG V30

LG V30 Hakkında özetle bazı yorumlar ;
LG V30, ile takipçilerinin dikkatinin çekecek gibi duruyor. Makul bir fiyat ile satışa sunulursa muhtemelen 2017′ nin en iyileri ve satılanları arasında yer alacaktır.

BEĞENİLENLERİ
* Başarılı Tasarım
* Yeni Özelliklerle göz dolduruyor.
* İlginç kamera iyileştirmeleri
* Muhteşem OLED ekran

BEĞENİLMEYENLERİ
* Pil çıkarılabilir değil.
* Android Oreo ile satışa sunulmuyor. Muhtemelen güncelleme ile gelecektir.
* Oldukça pahalı olabilir.

LG V30 fiyat ve çıkış tarihi

İlk kez, LG’nin V-serisi akıllı telefon dünya genelinde daha geniş bir kullanım alanı bulacak. Sadece ABD, Avustralya ve Asya’nın bir bölümüyle sınırlanmış olan V30, birden fazla bölgeye atlamayı başardı ve bunlardan doğrudan LG’den duyduğumuzda onaylayacağız.

Fiyat konusunda ise, LG henüz bu bilgiyi paylaşmadı. LG V20, fiyatı 799 dolara (1,099 ABD Doları) yüksek bir fiyatla piyasaya çıktı, bu nedenle V30’un takibe devam etmesi muhtemel. Fiyat konusunda bilgiye ulaşılınca güncelleme yapılacaktır.

.ads in wordpress

Dizayn

LG V30
LG V30

Cepheden başlayarak, LG’nin FullVision teknolojisi, 2,880 x 1,440’da ayarlanmış mükemmel bir 6 inç OLED (nihayet!) Ekranıyla birlikte burada sergileniyor. V30’un uçlarında ve kenarlarında çerçeveler hala mevcutken, sunum onları oldukça sade yapıyor.

LG’nin en yeni telefonun boyutları ;  151,7 x 75,4 x 7,3 mm ve 158 gram ağırlığındadır.  Samsung Galaxy Note 8’den biraz daha geniş. Ancak, boyutlarının geri kalanı karşılaştırıldığında sönük kalıyor.

Parlak çelik cephe çevresinde, solda dokunmatik ses ayar, sağda bir SIM ve microSD girişi bulacaksınız. Aşağıda, V30 ‘un USB-C şarj portunun yanında bir hoparlör ızgarası var. Üstte, telefonun Hi-Fi ses özelliklerini deneyimlemek için olan 3,5 mm kulaklık girişi var.

Hafifçe kavisli cam sırtını çevreleyen telefonun güç düğmesi olarak ikiye katlanmış olan parmak izi sensörü ortada duruyor. Galaxy S8 ve Not 8 ile Samsung’un seçimine göre daha ergonomik bir konum.

Kamera

LG V30
LG V30

LG, çift objektifli kameralarını diğerlerinden öne çıkaracak yeni, önemli donanım ve yazılım özelliklerini getirme konusunda çok çaba sarf ediyor gibi görünüyor.

LG V30 ‘un ana arka yüz kamerası 16 MP’dir. Düşük ışıklı fotoğrafçılığa gelince onu rekabetin üstünde tutması gereken etkileyici bir f / 1.6 diyaframa sahip. İkinci objektifi geniş açılı çekimler de dikkat çekiyor. ve her ikisi de f / 2.4’lük açıklık değerine sahip, V20’nin daha az 8 MP geniş açılı lensini temel alan 13 MP ‘ye ve f / 1.9 açıklığa geliştirildi.

Özetle, oldukça başarılı bir cihaz.

Bu yazı şimdiye kadar 1015kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 776 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.