LG G2 Kullanım Kılavuzu

Translatıon ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 17398kez okundu!

LG G2 (D802) Türkçe kullanım kılavuzu ve İngilizce ve Almanca olarak aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

 

Dosya boyutu 30 MB’a yakın olup  önizleme çok zaman aldığı için devredışı bırakılmıştır.

İndir – Download – Unterladen

 

Bu yazı şimdiye kadar 17398kez okundu!

FacebookTwitterGoogle+PinterestTumblrLinkedInInstapaperPocketOutlook.comWhatsAppFlipboardLineEmailGoogle BookmarksPaylaş

Yorumlar

yorumlar

Window 10'a Ücretsiz Yükseltme için kalan SON

64Gün 11Saat 14Dakika 53Saniye

iLGiNiZi ÇEKEBiLECEK ViDEOLAR

About Tayfun KINACI 610 Articles
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :)

2 Comments on LG G2 Kullanım Kılavuzu

    • Garantili olan bir ürün için değişik yöntemler denemenizi önermicem. Yüksel olasılıkla yazılımsal bir hata vardır. Yazılımın tekrar yüklenmesi çözüm olabilir. Size önerim, aldığınız yere götürüp çözüm bulmalarını yada değiştirmelerini rica edebilirsiniz. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Sizin yorumunuz yok mu ?