Kill Command Filmi

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1480kez okundu!

Kill Command Filmi

Kill Command , robot filmleri sevenlerin beğeneceği türden bir film. Türü : Bilim -Kurgu’dur.

Filmin isminde de anlaşılacağı gibi ortada bir komut var ancak kim tarafından verildiği belli değil.

Komutu uygulayanları tahmin etmek güç olmasa gerek. Askeri savunma ve atak amacı ile üretilmiş tripod kıvamında irili ufaklı robotlar başrolde.

Görsel olarak tatminkar. Konu ve işleniş iyi ve akıcı. Dikkatinizi dağıtmayan ve ekrana kitleyecek bir film. Ara vermeden izleyebilirsiniz.

Kill-Command-tayfunca_technology

Konu özeti ; İnsan faktörü robotun olduğu yerde her daim var. Üreticilerini yok eden robotlar ordusu ve insanların hayatta kalma mücadelesini izleyeceksiniz. Belli komut ve kurgular üzerinden hareket edecek diye beklediğiniz robotlar, insan suretlerini takip edip onların stratejilerini öğrenip uygulayabiliyorlar. Yani sanal zeka tehlikesi. Nasıl iş  ? Sen öğret, robot senden daha zeki olsun. Sonra senin silahınla seni vursun.

.ads in wordpress

 

Bu yazı şimdiye kadar 1480kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 784 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.