Kablosuz İnterneti çekmeyenlere Çözüm

Read ın your language

Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Yükseltici
Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Yükseltici

Bu yazı şimdiye kadar 449kez okundu!

Kablosuz İnterneti çekmeyenlere Çözüm

Kablosuz interneti çekmeyenlere çözüm önerimiz ; 2 Antenli Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Yükseltici 

Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Yükseltici
Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Yükseltici

Ünlü Çin markasını son yıllarda fiyat -kalite dengesini yakalamış başarılı ürünler ile adını çok duyar olduk. Akıllı telefonlardan ,drone, televizyon akıllı ev eşyalarına kadar bir çok hizmete yönelik ürünleri mevcuttur.

Bu yazıya konu olan ise Wifi Router Xiaomi Pro 300M ‘dir. Şık ve sadeliği ile dikkat çekiyor. Tabii teknolojik bir ürünün sadece ambalajı yada makyajı değil , kullanılabilirliği, fonksiyonu da önemlidir.

Eviniz büyük olduğu için yada duvarların çok  kalın yani iyi yalıtılmış olması sebebi ile bazen evde kullanılan kablosuz internette problem yaşanır. Wifi olarak belirttiğimiz tabir ile kablosuz interneti hayatımıza dahil ettik. Şuan kablo olmasına rağmen muhtemelen tercihiniz kablosuz internettir. Açıkçası banka işlemleri yapacağım zaman kablolu interneti kullanmayı tercih ederim. Mümkünse tabii..

Wifi Router Xiaomi Pro 300M ‘i bu sebepten kullanmayı düşünürseniz , diğer markalara alternatif olarak gayet uygun ve kalitesi ile dikkatinizi çekeceğine eminim.

.ads in wordpress

Kablosuz interneti çekmeyenlere bir çözüm olarak karşımıza çıkar.

İnternetten alışveriş ile çok daha uygun fiyata bu ürünü getirtebilirsiniz. Bunun için dokunun/tıklayınız.


Çin de Apple markası Xiaomi öyle bir telefon çıkarttı ki…

Bu yazı şimdiye kadar 449kez okundu!

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 5 votes
Brand Name
Xiaomi
Product Name
Xiaomi Pro 300M Wifi Router
Price
TRL 71
Product Availability
Available in Stock

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.