iPhone X görünümlü S9 taklidi telefon

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 1092kez okundu!

iPhone X görünümlü S9 taklidi telefon

Başlığa bakınca Doğan görünümlü şahin akla gelmiyor mu ? Evet, iPhone X ve Samsung S9 ‘un taklitlerinin olması oldukça doğal. Taklitçilik konusunda en iyi tanıdığımız Çin ‘de yine bir taklit üretildi ki ,hızını alamayıp Barselona’da gerçekleşen WMC 18 (World Mobile Congress) fuara bile katılıp ürünü tanıtmışlar. Bahsi geçen telefona Leagoo S9 adı verilmiş.

Çin merkezli Leagoo markası , Çin ‘in taklitte hangi boyutlarda olduğunu bir kez daha kanıtlar nitelikte ürün çıkartmış. Leagoo S9 ‘un görünüşü ön yüzdeki çektikli ekranına kadar iPhone X ‘e benziyor. Ön yüz ekranında parmak izin okuyucu iphone X ‘da olduğu gibi yok ancak ekranın altında marka ait logo yerleştirilmiş ki oldukça kötü olmuş. Samsung gibi logosunu arkaya alsa daha doğru olurmuş.

Leagoo S9 taklit malit ama teknik özellikleri de fena değil.

  • Android 8.1 versiyonu
  • 5,8 inç HD+ ekran
  • 1.5 Ghz ‘lik İsimsiz 8 çekirdekli işlemci,
  • 4 GB Ram
  • 32 GB dahili hafıza
  • Sony lensi ile 13 MP + 2 MP ‘lik 2 kamera arkada mevcut.
  • Ön kamera 8 MP
  • 3.300 mAH pil

.ads in wordpress

Leagoo ‘nun sayfasında email adresinizi bırakır ve Facebook veya Twitter ‘da #LEAGOOS9 hastag ‘i ile hakkında görüş paylaşımda bulunursanız , hediye edilme şansını yakala bilirsiniz.

LEAGOO S9 Global Discussion !

iPhone X de kullanılan True Depth Teknolojisi Nedir ?

iPhone X-iPhone 8 Plus-iPhone 7 Plus Kamera özellikleri

iPhone X-iPhone 8 Plus-iPhone 7 Plus Kamera özellikleri

Bu yazı şimdiye kadar 1092kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.