iPad 5 mi geliyor ?

Read ın your language

Bu yazı şimdiye kadar 2986kez okundu!

Geçtiğimiz günlerde 9to5mac.com sitesinin haberine göre 5nci nesil ipad’in görüntüsü muhtemelen ipad mini’nin kasasının büyüğü olacağı şeklinde. Hatta bazı görüntüler de site üzerinden paylaşıldı.

Aslında uzun süredir Apple’ın ürünlerini kullanlar az çok yeni çıkacak ya da bir sonraki nesil cihazın nasıl olabileceğini kestirebiliyor. iPad mini’yi beğenenlerin daha büyük ve retina ekranlısını tercih edeceklerini düşünüyorum. Bu arada belirtmek isterim ki , iPad mini retina ekranlı değildir. Onun da iPad 5 ile çıkacak versiyonu retina ekranı olur diye tahmin ediyorum.

ipad5-2 ipad5-3 ipad5-4 ipad59to5mac

Bu yazı şimdiye kadar 2986kez okundu!

Yorumlar

yorumlar

Türkiye Blog Kulübü

Her konuda blogger burda

Tayfun KINACI hakkında 779 makale
Teknolojiye gönülden bağlı Alaylı Teknoloji Adamı ; ATARI, Bilgisayar ile 4-5 yaşında tanıştı,öğrenciyken otobüse,dolmuşa binmedi,öğlen içecek içmeyip harçlığı ile bilgisayar dergisi aldı. İlk bilgisayarı siyah-beyaz ekranlı, Intel 286 işlemcili idi. Vakti ile 386,486,166MMX,Pentium3,Centrino,Core2Duo,İ3,İ5 işlemcili bilgisayarlar kullandı. Amiga500,Commodore64 de severek kullandı. İlk dizüstü bilgisayarını (Casper -Centrino işlemcili) arkadaşının kredi kartına taksit ile aldı. Nintendo GameBoy ,Tetris,PSP kullandı. Android,iOS,MacOSX,Windows,Linux kullanıcısı, Mobil,Konsol ve PC oyunlarını sever, Teknolojilerin son nimetlerini gösteriş olsun diye değil,dibine kadar kullanmaya çalışır. Masaüstü-Dizüstü sökme-takma-tamir işlerini sever. Küçüklüğünden beri uğraşır az hurdası yoktur. Sadece söktüğü saatleri toplayamadı :) O Artık Web Dizayn ve Kodlama Öğrencisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.